Głęboko oczyszczający micelarny szampon od Nivea.

Już od dłuższego czasu mam okazję być w klubie Przyjaciółek Nivea. To mi daję możliwość testowania nowości z tej firmy. Tym razem testowałam głęboko oczyszczający MICELARNY szampon do włosów.


Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® - Przeznaczony jest dla osób z przetłuszczającymi się włosami i skórą głowy. Nie zawiera silikonów, parabenów i barwników.
 Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej: - skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom - odświeża włosy i skórę głowy na długo - chroni naturalne pH skóry głowy - nie przetłuszczające się, - zauważalnie odświeżone i lekkie włosy - ochrona naturalnego pH skóry głowy.
  • Formuła micelarna łagodnie i głęboko oczyszcza włosy oraz skórę głowy
  • Nie zawiera silikonów, parabenów i barników
  • Skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom
  • Wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej
  • Chroni naturalne pH skóry głowy

Butelka ma pojemność 400 ml i ma zamknięcie typu "press" z niewielką dziurką po środku. Sam plastik jest bardzo miękki i łatwo wydobyć produkt. Dzięki temu, że plastik jest przejrzysty możemy zobaczyć ile szamponu zużyliśmy - to dodatkowy plus. Wizualnie podoba mi się jako całość. Grafika czytelna, duże litery i widzimy wszystkie ważne informacje do jakiego typu włosów szampon jest przeznaczony, a na tylnej naklejce mamy podany m.in. skład.
Szampon jest bezbarwny , a zapach cudowny, który utrzymuje mi się na włosach.Dla mnie to jeden z lepszych szamponów, które miałam. Głowę myję dwa razy w tygodniu i przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że mniej przetłuszczają mi się włosy, lepiej mi się rozczesują, a skóra głowy mnie nie swędzi - problem całkowicie nie zniknął, ale jest poprawa, a ja zużyłam dopiero pół butelki.

Włosy po użyciu micelarnego szamponu Nivea są miękkie, gładkie i sypkie. Lepiej mi się włosy układają, zapach jest prześliczny co już pisałam wcześniej - bardzo czuć ekstrakt z melisy cytrynowej. Mnie osobiście zapach urzekł.
Jestem ciekawa też drugiego wariantu tego szamponu i jak będę miała okazję zakupić to na pewno przetestuję.

Miałyście okazję testować szampon micelarny ?
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger