Moje pierwsze zamówienie z fashionmia.com

Już jakiś czas temu przyszła mi pierwsza paczka ze strony fashionmia.com. Strona podobna do Zaful itp., mamy na stronie głównie ciuchy, ale nie brakuje też butów, torebek czy dodatków w postaci naszyjników. 

Współpraca niestety polegała na tym, że to opiekun daje listę rzeczy i mogłam sobie z tej listy wybrać dwa ciuchy + jakiś dodatek. Jak się domyślacie wybór był średni. 

Pierwsza bluzka jaką wzięłam jest o kolorze czarnym. Niestety dla mnie minusem jest to, że prześwituje, ale pamiętam, że niektóre z Was takie lubią :) . Bluzka jest dostępna aż w 8 kolorach i 6 różnych rozmiarach (S - 3XL) . [KLIK]
Druga bluzeczka oczywiście ładnie się prezentuje na modelce, bo dopiero zauważyłam, że mają być odsłonięte ramiona, a u mnie ich nie ma haha. W zasadzie bluzkę oddałam, bo mi jednak nie leży.
Bluzka jest dostępna w dwóch kolorach - niebieska i biała, a rozmiarówka taka sama jak w bluzce wyżej. [KLIK]


Ostatnia rzecz to dodatek. Wybrałam naszyjnik, albo coś podobnego do tego ;) . Niestety uległ on zniszczeniu albo taki dostałam, nie wiem. W każdym razie Wam nie pokażę, bo się nie nadaje nawet do zdjęć. Pokazuję zdjęcie ze strony jak ma wyglądać. [KLIK]


Jakościowo ciuchy są okej, rozmiarówka też pasuje. Szkoda, że nie ma własnego wyboru tylko trzeba szukać z tych co opiekun narzuci. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger