Promshopau - sukienka na każdą okazję


Która z nas nie marzy o tym, aby wyglądać jak księżniczka? Ja często przeglądam różne sklepy w poszukiwaniu nowych kreacji. Najbardziej lubię te sklepy gdzie jest szeroki asortyment sukienek na każdą okazję. Wiele mamy okazji do nałożenia przepięknej sukienki - urodziny, studniówka czy wesele. princess ball gown wedding dresses przepiękna sukienka, każda z nam pewnie czułaby się w niej jak księżniczka.  I to nam oferuje sklep Promshopau . 

Po sobie zauważyłam , że największe inspiracje jeśli chodzi o sukienki mam na zagranicznych strojach. Tworzą naprawdę ciekawie kreacje, choć nie wiem czy na sukienkę ślubną bym się zdecydowała, aby kupić, bo nigdy nie wiadomo co nam przyjdzie, ale jeśli sprzedawca jest godny zaufania to myślę, że bym się pokusiła i zamówiła. Sukienkę zawsze można zmienić u krawcowej jeśli byłyby jakieś małe przeróbki. 

Szkoda, że kiedy szłam na studniówkę to nie znałam takich stron, bo w tamtym czasie na pewno bym jakąś śliczną sukienkę zamówiła, a poszłam w sukience prostej, obcisłej i czarnej - mimo, że miałam szytą na zamówienie to patrząc na to co mamy dzisiaj to moja sukienka na studniówkę była kiepska. 

bridesmaid dress - strona oferuje nam również sukienki dla druhen. Przeglądając stronę natknęłam się na kilka sukienek, które nadawałaby się nawet do pracy, a były w sekcji sukienek dla druhen. 

Jeśli macie przed sobą ważne wydarzenie i chcecie pięknie wyglądać to warto zaczerpnąć pomysł ze sklepu Promshopau.com :) , miałam kiedyś zaprzyjaźnioną krawcową co mi uszyła co tylko chciałam, w moim interesie było kupienie materiału na dany ciuch . 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger