swiatworkow.pl - sklep z workami do odkurzacza.

Życie bez odkurzacza było dla mnie ciężkie. Zepsuł mi się i ponad dwa miesiące sprzątałam miotłą, przy nawale pracy w domu i dziecko chciałam zaoszczędzić jakoś czas i mój luby sprezentował mi odkurzacz Zelmer na worki. Byłam nie pocieszona, ponieważ wcześniej miałam bez workowy i uważałam, że ciągłe wymienianie i kupowanie worka jest bez sensu. 


Bardzo się pomyliłam. Odkurzacz jest świetny. Cichy, łatwo się składa i zajmuje mało miejsca. Do tego znalazłam najlepszą opcję kupowania worków na stronie swiatworkow.pl 

Bardzo podoba mi się to, że można od razu poszukać worka po nazwie i modelu odkurzacza. 
Te worki, które obecnie używam wykonane są z mikrowłókna. Jest mniejsze ryzyko rozerwania go i tworzone są w oparciu o ekologiczne technologie.
Spodobało mi się to, iż nie muszę wymieniać worka za każdym razem kiedy będzie pełny. Pamiętam jak byłam nastolatką i w domu mieliśmy właśnie taki odkurzacz gdzie za każdym razem trzeba było zmieniać worek. 

Jak sprzątać kiedy w domu mamy alergika?

Niestety alergia na kurz dotknęła mnie, więc wiem jaki ważny jest porządek. Mając dziecko również należy o to zadbać, ponieważ dzieci, a w szczególności małe mają tendencję do brania z podłogi różnych rzeczy i wkładania ich sobie do ust. Dlatego ważne jest codziennie odkurzanie i mycie podłóg. Oczywiście nie mam na myśli też tego, aby dziecko chować w sterylnych warunkach, ale alergicy mają trochę gorzej pod tym względem.

Ja co trzy dni muszę wycierać kurze i bardzo ważne jest, aby odkurzać w zakamarkach. Odsuwam tapczan i szafki, bo tam niestety jest najwięcej brudu i kurzu. 
U mnie podstawą każdego dnia jest wietrzenie mieszkania. Najlepiej mi się wietrzy jak wychodzę z córką na spacer, otwieram okna i wychodzę na 30 minut do 1h . Również to samo tyczy się odkurzania, najlepiej zawsze odkurzyć przed wyjściem na spacer, ponieważ poruszane cząsteczki kurzu unoszą się jeszcze w powietrzu.

Kiedy dziecko jest alergikiem warto wziąć pod uwagę, aby raz w tygodniu prać pluszowe zabawki. Sama nie lubię pluszaków, bo wiem, że świetnie przyciągają kurz. 

W moim domu nie ma dywanów, bo to moim zdaniem dodatkowy kłopot. Mimo, że ładnie wyglądają i się prezentują w niejednych wnętrzach ja póki co się na żaden dywan nie zdecydowałam. 

Uważam, że w dzisiejszych czasach łatwo zadbać o dom kiedy mamy alergików. Oprócz porad, które podałam jest jeszcze wiele innych, np. ważnym czynnikiem jest to, aby posiadać w domu oczyszczacz powietrza, alergicy zazwyczaj w domu nie wieszają zasłon, ponieważ to kolebka kurzu. Ja osobiście posiadam jedną zasłonę, którą piorę raz na miesiąc. Odkurzam, sprzątam i wietrzę mieszkanie codziennie. Chociaż ostatnio alergia daje mi się we znaki, ale to z powodu pieca i nie jestem w stanie nic zrobić jak tylko przetrwać do wiosny kiedy nie będę musiała w nim palić.


Cieszę się, że trafiłam na stronę swiatworkow, ponieważ ceny jakie proponują są naprawdę niskie. Za 4 worki płacimy 7,70 zł, a za największy pakiet, czyli 24 worki zapłacimy 35 zł. Moim zdaniem ceny są naprawdę śmieszne i tanie, więc warto skorzystać. Zwłaszcza, że jeden worek posłuży nam na długi czas, ponieważ jak pisałam wcześniej nie trzeba ich wymieniać za każdym razem kiedy worek będzie pełny. Sklepy w cenach są wyższe, wiem, bo mój chłopak się orientował kiedy kupował odkurzacz. Plusem jest to, że worek został dołączony do odkurzacza,ale jak tylko mi się skończą to wiem gdzie zakupię następne.

A Wy jakie odkurzacze macie - workowe czy bez workowe ? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger