Tipsy one&only, recenzja.

Ci co mnie śledzą w innych portalach społecznościowych wiedzą, że miałam konkurs gdzie do wygrania były dwa zestawy przez siebie wybranych tipsów. Konkurs ogólnie się sprawdził i było trochę chętnych. Ja również dostałam zestawy i chciałabym Wam o nich napisać.


Niestety zmagam się z okropnym ... nałogiem. Obgryzanie paznokci. Naprawdę teraz rozumiem nałogowców, bo to nie tak łatwo przestać. U mnie to się objawia na tle nerwowym. U mnie potrzeba wiele samodyscypliny , aby nie wpychać paluchów do buzi. Dzięki tipsom jest mi łatwiej, bo mnie tak nie ciągnie do tego okropnego nałogu. Choć ponoć są osoby, które i tipsy obgryzą. 

Zestawy wybierałam sama na stronie One only, mogłam wybrać aż 3. Zestawów jest więcej i myślę, że każda z nas znajdzie ładną parę dla siebie. Byłam bardzo ciekawa trwałości i kształtów. Jeden komplet zawiera 24 sztuki tipsów + klej. 


Ogólnie chcę się wypowiedzieć o kleju. Tragedia ! Nie będę ukrywała. Nie dość, że mnie uczulił to jeszcze u mnie się nie trzymał ten klej. Niestety musiałam się poratować koleżanki, która ma więcej wiedzy i zajmuje się paznokciami. Poprzyklejała mi na inny klej. 

Same tipsy są przepiękne. Jestem nimi zachwycona. Po tym jak koleżanka mi je przykleiła trzymały się ponad tydzień , około 8 dni. Moje naturalne paznokcie zaczęły rosnąć, ja póki co przestałam obgryzać. Tipsów zbyt często nie używam, ale to fajna alternatywa na wyjście. 

Tipsy są elastyczne, nie łamią się i nie pękają. Jeśli tipsy są dla nas za długie to możemy je skrócić za pomocą pilnika. 


Używała któraś z Was tipsów?
Jakie są Wasze odczucia co do nich? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger