Wygodne rękawiczki z modnym wzorem od iziGSM.

W zeszłym roku izigsm szukało ambasadorów do swojej strony. Na czym to teraz polega? Co miesiąc możemy wybrać sobie jeden produkt do przetestowania, bardzo się ucieszyłam, że zostałam jedną z osób, które testują produkty. 

W styczniu wybrałam wygodne rękawiczki z modnym wzorem w swoim ulubionym ostatnio kolorze, czyli szarym. Dodatkowym atutem tego produktu jest to, że możemy używać naszych telefonów nawet na dworze, bo dzięki specjalnym włóknom umieszczonych w opuszkach palców umożliwiają nam bezproblemową obsługę telefonu czy tabletu. 


Z racji tego, że zimą dłonie wysuszają mi się na wiór muszę nosić rękawiczki, znacie to kiedy ktoś do Was dzwoni, a Wy pędem zdejmujecie jedna rękawiczkę, aby odebrać? Z tymi rękawiczkami Wam to nie grozi. 

Będąc z dzieckiem na placu zabaw spokojnie przeglądałam sobie telefonem kątem oka patrząc co robi mój szkrab, chociaż był z nami wtedy Tata to miałam więcej luzu i spokojnie pisałam sobie sms-y z koleżanką czy też robiłam dziecku zdjęcia, które są potem świetną pamiątką. 

Bardzo sceptycznie podeszłam do testowania tych rękawiczek. Kilka lat temu miałam jakieś rękawiczki, które również pozwalały na używanie telefonu dotykowego, niestety bardzo kiepsko się u mnie one wtedy sprawdziły. Ciężko było nimi nawet odblokować telefon, a co dopiero robić inne czynności takie jak wejście w sms czy odebranie telefonu. 

Rękawiczki od iziGSM sprawdziły się doskonale, nie dość,że cudownie wyglądają, pięknie się prezentują na dłoniach to jeszcze sprawnie można nimi obsłużyć telefon, to duży plus. 


Rękawiczki, które ja posiadam możecie nabyć w dwóch kolorach: czarny i szary. Ja ostatnio zostałam wierną fanką szarego koloru i biorę wszystko tylko w tym kolorze. Cena takich rękawiczek to 35,79 zł i możecie je zakupić TU
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger