Zabawki od Rosegal

Pierwszy raz zdecydowałam się zamówić zabawki z chińskich stronek, tym razem padło na stronę Rosegal. Zabawek nigdy dość, a może jakieś perełki się znajdą, jesteście ciekawi co zamówiłam ?


Pizza [KLIK] - w zestawie otrzymujemy pizzę składającą się z 6 części, dodatkowo wszelki fast food i jedzenie, deskę i nóż do krojenia. Sama pizza jest wykonana z lepszego plastiku niż pozostałe zabawki. A lód jest na rzepę, wafelek i górna część, u mnie został rzep krzywo przyklejony przez co jest krzywy rożek haha. 
Zestaw lekarza [KLIK] - zestaw otrzymujemy w walizce, jest tam naprawdę dużo elementów. Niestety plastik jest bardzo słabej jakości. Mojej córce najbardziej spodobały się okulary i śmiesznie w nich wygląda. 

Kasa [KLIK] - Zestaw jest naprawdę bardzo ciekawy, oprócz samej kasy dostajemy banknoty i kartę płatniczą, koszyk na zakupy, ale jest bardzo mały i różne produkty spożywcze. Nawet dołączyli skaner do skanowania produktów i ceny do przyklejenia. Zauważyłam, że skaner / czytnik i kasa są na baterie, ale szczerze mówiąc jeszcze baterii nie wkładałam tam, bo potrzebuję śrubokręta, a nie wiem gdzie mój pochował, więc czekam aż wróci na weekend. Kasę można otworzyć bez baterii w środku. 


Czarna maska [KLIK] - ta maska pojawia się u mnie kolejny raz, i zawsze ją biorę jak mi zostanie kilka dolarów, bo cera "po" jest świetna i lubię jej używać. 


Wasze dzieci też mają za dużo zabawek? :D 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger