IziGSM | Słuchawka bluetooth.

Nowy miesiąc, nowa paczka. Tym razem zdecydowałam się na słuchawkę bluetooth, którą zażyczył sobie mój chłopak. Jest kierowcą busa, nie ma go czasem dwa tygodnie, więc taka forma odbierania telefonu jest bezpieczniejsza niż gawędzenie przez słuchawkę telefonu.

Plantronics Explorer 50 to lekka i komfortowa słuchawka Bluetooth obsługująca strumieniowanie muzyki, wskazówki GPS, stan baterii oraz status połączenia Bluetooth.
 Dodatkowo słuchawka posiada system redukcji szumu tła.Produkt przyszedł bardzo dobrze zabezpieczony. Idealnie nadaję się na prezent dla kierowców. Bardzo spodobało mi się to, że słuchawkę możemy nosić w prawym jak i lewym uchu poprzez zmianę tej białej części na ucho. 


Mój chłopak wrócił z dwutygodniowej trasy i pytałam się go jak sprawdziła się słuchawka. Ogólnie jest bardzo, ale to bardzo zadowolony. Może bezpiecznie prowadzić i rozmawiać np. ze mną :D . 
Mówił, że nie testował słuchawki pod względem czasu rozmowy (11h), bo mówił, że słuchawkę ładował w każdej możliwej chwili kiedy nie rozmawiał. Myślałam, że to kobiety są plotkarami, ale jak mój wrócił do domu UWAGA - rozmawiał z kumplem przez tą słuchawkę bite 3h. O czym? Nie mam pojęcia "wyłączyłam" się po 10 minutach rozmowy i przestałam słuchać. Także trzymam producenta za słowo, że słuchawka wytrzyma do 11h . Jest jeden minus tej słuchawki, ale nie wiem czy uda mi się to opisać. Mianowicie mój chłopak podpiął słuchawkę pod dwa telefony (ma służbowy i prywatny) . I powiedział, że jednego telefonu nie słyszy jak dzwoni. Jak podpiął pod słuchawkę jeden telefon to normalnie słyszał dźwięk, że ktoś dzwoni, a jak podpiął drugą to już jednego telefonu nie słyszał. 

Mimo wszystko chłopak bardzo słuchawkę poleca i teraz nie wyobraża sobie jazdy bez niej.
I tak miał w planach kupić, więc bardzo się cieszę, że w ramach współpracy z IziGSM mogłam mu sprezentować ową słuchawkę. 

Specyfikacja techniczna:
Czas rozmów: do 11h
Czas czuwania: do 12dni
Czas ładowania: ok 2h
Waga: 11 gram


Słuchawkę możecie kupić TU
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger