Książeczki z figurkami i naklejkami od Media Service Zawada.

Moje dziecko jest w takim wieku, że lubi się bawić. Szczególnie uwielbia figurki dołączone do Kinder-niespodzianek czy gazetek. Od Media Service Zawada dostałam właśnie takie gazetki. 
Jednak przy moim dziecku trzeba siedzieć kiedy wykleja, bo czasem jej się zdarza naklejki przyklejać do podłogi. 


Gazetki te oprócz historyjek posiadają różne zadania do wykonania. Oliwii najbardziej spodobały się te do kolorowania i pisania szlaczków. Córce najbardziej spodobały się przygody Wissper. Znamy ją z bajek, które są emitowane na TVP ABC. 

Oliwii się najbardziej spodobała figurka psa. Ogólnie takich zabawek ma od groma i więcej i nigdy jej nie wystarczają. Lubi się nimi bawić, a dodatkowo używa domku z Dumel, o którym pisałam tu. Wkłada wszystkie figurki do tego domku i się bawi po swojemu. 


Te dwie figurki z przodu (telewizor/autobus) są rozkładane, można je rozłożyć i złożyć. Choć mojemu dziecku z łatwością przychodzi zdemontowanie zabawek aniżeli jej późniejsze składanie. Te figurki są trochę inne niż te co są w kinder-niespodziance, nie są aż takie twarde, ale też nie są miękkie. Porównałabym to do twardej plasteliny. 

Sama pamiętam gazetki z mojego dzieciństwa i uwielbiałam czytać i przeglądać, choć za moich czasów takich nie pamiętam, u mnie królowały gazetki Barbie czy Księżniczka, nadal mam gdzieś wydania z 1999 roku ;) .

Dziecku naprawdę warto czytać chociaż te 20 minut dziennie, maluch w tym czasie łapie nowe słownictwo i to zawsze lepsza odmiana niż wcisnąć malcowi tablet czy telefon.

A Wy już kupujecie dzieciom gazetki z prezentami? 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger