Peeling LOVE YOUR BODY: słodki kokos.


Kocham i wielbię wszelakie peelingi - do ciała, do twarzy. Trafiłam na peelingi firmy LOVE YOUR BODY. Mamy do wyboru trzy zapachy:

1. Słodki kokos (testowałam go)
2. Aromatyczna kawa
3. Soczysta truskawka 

Zastanawiałam się pomiędzy kokosem , a truskawką . Nie lubię zapachu kawy, ale wiem, że ma bardzo fajne właściwości w peelingu. Wiecie jakie było moje zdziwienie kiedy przyszła paczka, a peeling "śmierdział" mi kawą? Dopiero potem się spostrzegłam, że to peeling w 100% kawowy - jedynie z domieszkiem zapachu kokosa czy truskawki. To nic, bo produkt jest absolutnie rewelacyjny. Zapach kawy czuć już przez opakowanie. 

Ja mam jedynie nadzieję, że firma z czasem powiększy peelingi o nowe zapachy - za to trzymam mocno kciuki ! 

Pielęgnacja ciała nigdy nie była tak prosta jak z peelingami tej firmy. W pierwszej kolejności przetestowałam produkt na twarzy. Staram się robić peeling raz w tygodniu. 

Zwalczaj cellulit. Oczyszczaj, odżywiaj i regeneruj skórę. 
Naturalnie nawilżaj swoje ciało. 

Przed nałożeniem peelingu dokładnie oczyściłam twarz (żel + szczoteczka elektryczna do twarzy), wysuszyłam i lekko zwilżyłam twarz wodą. Następnie powoli nakładałam masując kolistymi ruchami peeling. Trzeba uważać, bo bardzo się sypie i całą umywalkę miałam w drobinkach. 


Zawarte w peelingu drobinki i olejki pozwalają dokładnie i porządnie wymasować skórę, przy czym doskonale pobudza ją i poprawia jej mikro cyrkulację. Po wykonanym masażu pozostawiam peeling na sobie jeszcze przez 10 minut, aby skóra mogła wyciągnąć dla siebie więcej korzyści.

Co do opakowań ja jestem po prostu zauroczona. Prześliczne etykiety, same opakowania są papierowe i wodoszczelne o pojemności 100 g. Mamy zapięcie wzdłuż opakowania, aby czasem nasz peeling nie wysechł na wiór. 

Konsystencja jest dość zbita i ze względu na dużą zawartość olejku trzeba uważać na to ile produktu nanosimy na poszczególne partie ciała. Ja nie lubię uczucia lepkości, więc nakładam dość małą warstwę. Zresztą produkt jest bardzo wydajny i te 100g w opakowaniu starcza na ponad więcej niż miesiąc . 


Skóra "po" jest niezwykle gładka, miękka, napięta i wygładzona. Raz zrobiłam sobie peeling ciała (nogi, brzuch) i po zmyciu go z siebie nie odczuwałam potrzeby nałożenia na siebie balsamu . 

Wybrałam do przetestowania wersję SŁODKI KOKOS. Niestety muszę stwierdzić, że zapach kawy niweluje zapach kokosu i jest według mnie ledwo wyczuwalny. Ja nie znoszę zapachu kawy, ale peeling bardzo mi się spodobał, świetnie wpłynął na moją skórę, więc się przemęczyłam z tym zapachem. Myślę, że dla porównania chciałabym przetestować dwa pozostałe peelingi. 

Cena: 23,99 zł .

 A Wy na który zapach byście się skusili? 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger