Popreal - ubranka dla dzieci i nie tylko.

Jakiś czas temu trafiłam na stronę Popreal - jest to strona poświęcona ubrankom dla dzieci i matek, są także zestawy ciuchów mama - dziecko. W ramach współpracy mogłam wybrać ciuszki na daną kwotę . Wybrałam dwa zestawy dla córki (spodnie / bluzka) i jedną bluzkę. Mam nadzieję, że gatunkowo ciuszki będą super, bo są prześliczne . Spojrzałam na materiał i wszystko co wzięłam to bawełna, więc na bank ciuszki posłużą nam na dłużej. Już się nie mogę doczekać paczki. 


W tym poście nie zdradzę Wam co wzięłam, będziecie musieli poczekać na recenzję.
Za to pokażę Wam inne zestawy. Jestem wielką fanką bluz, bluzeczek itp., są przecudne i na pewno małej zamówię przy okazji. Lubię takie zestawy składające się z bluzek i spodni, bo potem mogę je dowolnie łączyć z innymi ciuchami.

Teraz Wam pokażę zestawy mama-córka :) Już miałam napisać, że się nie skuszę na zestaw, bo są małe rozmiary, ale trzeba poszukać, bo widziałam nawet 2xl i w górę ;) .  
No nic, pozostaje mi czekać na moją paczkę z ciuchami dla Oliwii, sama jestem ciekawa czy rozmiar, który wybrałam będzie dobry. Także wyczekujcie postu z recenzją , a ja wyczekuje paczki. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger