Popreal - ubranka dla dzieci i nie tylko.

Jakiś czas temu trafiłam na stronę Popreal - jest to strona poświęcona ubrankom dla dzieci i matek, są także zestawy ciuchów mama - dziecko. Mam nadzieję, że gatunkowo ciuszki są super, bo są prześliczne .
Some time ago I came to the website of Popreal - there is a page dedicated to clothes for children and mothers, there are also sets of clothes mom - child. I hope that the genres are great because they are beautiful.


Pokażę Wam inne zestawy, które skradły moje serce, są urocze. 


I will show you other sets that have stolen my heart, they are cute.Jestem wielką fanką bluz, bluzeczek itp., są przecudne i na pewno małej zamówię przy okazji.

I am a big fan of sweatshirts, blouses, etc., they are wonderful and I will certainly order a small one by the way.Lubię takie zestawy składające się z bluzek i spodni, bo potem mogę je dowolnie łączyć z innymi ciuchami.

Teraz Wam pokażę zestawy mama-córka :)


I like such sets consisting of blouses and pants, because then I can freely combine them with other clothes. Now I will show you mom-daughter sets :)Już miałam napisać, że się nie skuszę na zestaw, bo są małe rozmiary, ale trzeba poszukać, bo widziałam nawet 2xl i w górę ;) .  
Na stronie możecie znaleźć wiele ciekawych zestawów i ciuchów, mi już kilka wpadło w oko i z chęcią zamówię i napiszę recenzję , abyście mogli wiedzieć jak się gatunkowo mają te ciuszki !  I was about to write that I will not be tempted by the set, because they are small, but I have to look, because I even saw 2xl and up;).

On the site you can find a lot of interesting sets and clothes, I have already caught a few eyes and will happily order and write a review, so that you can know how to get these kind of clothes!

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger