Rosegal | Dodatki do zdjęć.

Czasem z chińskich stron zaopatruję się w gadżety do domu, do kuchni czy łazienki. Tym razem postawiłam na dodatki do zdjęć z Rosegal, co chwila szukam nowości, aby urozmaicić zdjęcia. 


1. Świeczki kaktus [KLIK] - dość długo się zastanawiałam czy je brać czy nie, ale w końcu się skusiłam. Są śliczne, przyszły w nienaruszonym stanie. 2. Lampki LED serca [KLIK] - ostatnio dość popularne są te lampki, ja też postanowiłam się skusić. Pięknie się prezentują na zdjęciach , byłyby też cudownym dodatkiem np. do dziecięcego pokoju. Zostały już wyprzedane, ale widziałam je na innych tego typu sklepach.


3. Świecznik [KLIK] - na taki świecznik polowałam dość długo i cieszę się, że znalazłam to co chciałam na Rosegal. Nie jest duży, cudownie się sprawdza na zdjęciach. Mam nadzieję, że mi posłuży. Widzę, że na stronie jest już wyprzedany.4. Selfie-stick [KLIK] - po mojej wpadce z kijem gdzie zakupiłam do go kamery Go Pro, teraz uważniej czytam do czego co służy. Zamówiłam kij selfie-stick, ponieważ nie zawsze mam osobę, która mi pomoże przy robieniu zdjęć. Już sprawdzałam kij i świetnie działa . Można go również użyć jako statyw, ale na razie jeszcze nie próbowałam . 


Paczka jest niekompletna, ponieważ do tego zamówienia czekam jeszcze na trzy produkty, dwa takie same (tylko różne zestawy) - dla Oliwii i jeszcze jeden dodatek do zdjęć, ale opiszę je w osobnym poście. 

Mam nadzieję , że przypadło Wam coś do gustu z mojego zamówienia. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger