Delia Cosmetics. Podkłady Luxury Look Lumi&Healthy.

Bardzo polubiłam się z kosmetykami firmy Delia. Tym razem testowałam dwa podkłady do twarzy Luxury Look Lumi&Healthy. Znalazłam aż dwie butelki i mogłam wybrać najkorzystniejszy kolor. Fajnie, że z góry nie zostało narzucone poprzez wysłanie jednej sztuki. Ja cerę mam bardzo jasną, więc muszę podkłady wybierać najjaśniejsze - i tak było w tym przypadku. 


Odcienie, które posiadam to 11 Ivory i 12 Nude Beige. Można użyć ich osobno w zależności od koloru skóry albo jak jeden jest za jasny, a drugi za ciemny - warto spróbować połączyć oba podkłady. Oba produkty znajdują się w gustownych opakowaniach, szklane buteleczki z wygodną pompką. Konsystencja średnio-gęsta i mam wrażenie, że jest lekka. Podkład szybko dopasowuje się do cery , nadając jej perfekcyjnego wykończenia. 


Miejscami mam lekkie przebarwienia , podkład pomaga skorygować niechciane niedoskonałości. Produkt nie tworzy efektu maski , nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Daje przyjemny efekt rozświetlonej i wygładzonej skóry. 
Podkłady Luxury Look Lumi&Healthy przypadną do gustu osobom, które szukają szybkiego i idealnego krycia. W moim odczuciu podkład ma za zadanie rozświetlić naszą cerę i nawilżyć.

Niestety podkład nr 12 jest dla mnie zdecydowanie za ciemny i zostałam przy używaniu 11 Ivory. Moja cera po tym podkładzie jest zmatowiona, podoba mi się ten efekt, bo jest bardzo naturalny, nie lubię efektu maski. 

Podkład nie zatyka porów i nie zawiera parabenów oraz oleju parafinowego. Wzbogacony jest o witaminę PP (B3) , ekstrakt z baobau oraz pigmenty rozświetlające. 


Koszt podkładu to 22,50 zł / 30 ml . KLIK 
Znacie te podkłady z Delia Cosmetics? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger