Enchantimals, czyli zabawki od Modino.

Modino to nic innego jak internetowy sklep z zabawkami. Możemy tam znaleźć naprawdę spory rodzaj produktów. Moje dziecko jest w wieku 3 lat i interesują nas lalki i puzzle - taki etap u nas póki co. Bardzo zainteresowały mnie lalki o nazwie Enchantimals, oczywiście Modino oferuje nam duży wybór z tej serii. 


Szczerze mówiąc wcześniej nie znałam tej serii i jak tylko paczka przyszła to się zdziwiłam jak one wyglądają i ile mają dodatków. Zaczęłam interesować się tym tematem trochę głębiej, zaczęłam szukać. Informacje znalazłam na stronie Mini Mini.

Enchantimals to niezwykłe dziewczyny, które posiadają zwierzęce cechy. Mieszkają razem w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda! W momencie, gdy jeden ze zwierzęcych przyjaciół nagle się gubi, wszystkie dziewczęta jednoczą się, aby go odnaleźć. "Pierwszy zestaw, który testowałyśmy to mobilna budka z lodami. Zabawka zawiera sporo małych elementów. Nie boję się, że córka weźmie do buzi i połknie, bo już dawno przestała brać przedmioty do buzi, jedynie u nas grozi to zagubieniem . Jedyne co można zrobić po zabawie to te małe elementy  wrzucić do tej budki z lodami . Lalka ma wysokość 16 cm, a w zestawie otrzymujemy uroczego pingwina . Moje dziecko uwielbia zwierzęta, więc z wielką chęcią wzięła się za testowanie i zabawę . 


Jak widać po zdjęciach mamy sporo elementów - lody, łyżeczka, dwa taborety. Zdecydowanie zabawa na kilka godzin, ponieważ oprócz tego zestawu dostałyśmy drugą lalkę + zwierzątko. Tutaj dodatków jest znacznie mniej, bo w zestawie jest urocza lalka Karina ubrana w kwiecistą sukienkę. Lalka ma różowe i długie włosy , a jej pupil to Koala. 
Minusem tego pingwina jest to, że ciągle spada mu szalik. Mógłby być już na stałe zamocowany. Oba zestawy córce bardzo przypadły do gust i bawimy się codziennie.
Przeglądając stronkę Modino to pokusiłabym się jeszcze o zestaw z królikiem i liskiem, urocze są. Będę musiała poszukać bajek, bo widziałam na YT, ale kawałek, a coś czuję, że Oliwii bajka się może spodobać. Słyszeliście w ogóle o tej serii Enchantimals? 


Oba zestawy możecie znaleźć tu:
klik / klik 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger