FIBER LASHES EXTENSION - efekt sztucznych rzęs. Kontigo.

Na Instagramie mogliście zauważyć,że udało mi się dołączyć do grona testerek Kontigo i dzięki temu mam okazję testować nowości z tego sklepu. Dzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie dla mnie nowym. O czym mowa? Fiber Lashes Extension, czyli sztuczne rzęsy z fibry. Nie jestem zwolenniczką doklejanych rzęs, znam kilka osób co je używa, ale ja nie jestem przekonana do przyklejania sobie kępek. 


W paczce oprócz sztucznych rzęs z fibry znalazłam tusz Mystik Warsaw maskara Longevity. Bardzo mi się spodobał ten produkt, ponieważ do tego tuszu możemy dobrać sobie szczoteczkę, na stronie gdy wejdziecie w tę maskarę macie propozycje szczotek, które pasują do Longevity. Możemy wybierać pomiędzy różnymi rodzajami szczoteczki silikonowej (wydłużająca, rozdzielająca, pogrubiająca) .
 Maskara Longevity 

Sam tusz bardzo przypadł mi do gustu i na pewno zostanie w mojej kosmetyczce na dłuższy czas, precyzyjnie rozdziela rzęsy , pogrubia , wydłuża i nadaje spojrzeniu głęboką czerń. Produkt trafiony w mój gust. Konsystencja dobrze się rozprowadza nie sklejając rzęs.

Sama maskara to koszt  20 zł , a dokupienie szczotki to koszt 3,99 zł, ale tu macie przewagę, bo możecie sobie dobrać szczotkę, która Wam pasuje .

Sztuczne rzęsy Fiber Lashes 

Jak użyć tego produktu? To bardzo proste! Najpierw nakładamy tusz, o którym pisałam wcześniej, czyli maskarę Longevity i na mokre rzęsy nakładamy Fiber Lashes. Nic prostszego, prawda? Jedynie trzeba pamiętać o zasadzie, aby nakładać fibrę na mokre rzęsy dlatego też nie podkreślam na razu obu oczy tylko jedno po drugim. Nie lubię 'mazać' tuszu po 10 razy, starczy mi góra 2-3 razy nałożenie tuszu .


Na początku byłam sceptycznie nastawiona , ale użyłam kilka razy i efekt jest po prostu WOW ! Nic się nie obsypuje , rzęsy są wydłużone i pogrubione. Zdecydowanie zostanę przy takim rozwiązaniu, bo lepiej się fibra sprawdza niż miałabym się męczyć z przyklejaniem sztucznych.. Na większe wyjścia i imprezy u mnie takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie. Bardzo się cieszę, że miałam okazję przetestować Fiber Lashes,bo to dla mnie totalna nowość.

 A Wy mieliście okazję testować sztuczne rzęsy czy wolicie doklejane?


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger