Footway - wiosenne buty dla dziecka.

Powoli zaczynam przygotowania do wiosny. Niestety w tym roku zima mnie nie uroczyła śniegiem, jedynie kilka dni było mrozów. Póki co pogoda ładna, ciepło , a na plusie mam około 14 stopni - coraz bliżej wiosna! 


Z tej okazji postanowiłam wymienić garderobę mojego dziecka i w tym roku postawiłam na wygodne obuwie. Oliwia już ma ponad 3 lata, ma więcej aktywności ruchowej i gdy tylko słońce się pokaże od razu śmigamy na plac zabaw gdzie potrafimy spędzić tam pół dnia. Odpowiedni wybór butów to bardzo ważny aspekt, bo chodzimy codziennie, zwłaszcza obuwie dla dziecka musi być odpowiednio dopasowane do stopy malucha. Jeśli chodzi o mnie to ja osobiście preferuję wiosną baleriny czy trampki i mogłabym mieć ich niezliczoną ilość, ale jeśli chodzi o dziecko to wolę kupić 2-3 pary porządnych butów niż 10 par za niższą cenę gdzie te buty zaraz mi się rozlecą. I właśnie szukając butów na wiosnę dla dziecka trafiłam na stronę Footway

Footway to strona, na której znajdziemy sporą ilość różnych ciekawych marek takich jak: Adidas, Puma, Reebok czy też Nike. Przy wyborze odpowiednich butów bardzo pomogła mi wyszukiwarka na stronie gdzie zaznaczamy rozmiar. Oliwii w zeszłym roku kupowałam buty na rozmiar 26 to taki numer też zaznaczyłam. 

Zdecydowałam się na dwie pary: Adidas i Reebok. 
Może zacznę od tych pierwszych, bo Oliwia już miała okazję w nich pobiegać. Wybrałam kolor różowy z ciemnofioletowym i białym wykończeniem. Buty są na rzepy i jeśli chodzi o trafność rozmiaru to są minimalnie za duże. Wcześniej jak przyszły założyłam but na gołą stopę i to był mój błąd, po założeniu skarpetki but okazał się dobry, jak mocniej zapięłam to but się z nogi nie zsuwał . Podczas biegania nie zauważyłam, aby buty się ześlizgiwały i pytałam Oliwię czy wygodne, odpowiadała, że tak. 
Adidasy są solidnie wykonane, podeszwa jest twarda.Buty z Reebok również wybrałam w rozmiarze 26. Buty są ciemnoniebieskie z różowymi wstawkami i tak jak poprzednie też są na rzepy. Niestety po przymierzeniu tej pary butów okazało się,że są aż o jeden rozmiar za duży. Zmierzyłam dziecku stopę i chciałam wymienić na mniejszy, ale okazało, że nr 25 może ją uciskać (doszłyśmy z Panią po długości wkładki), więc uznałam, że na razie buty schowam i mam nadzieję, że będą dobre na za rok . 

Obie pary bardzo przypadły mi do gustu, szkoda jedynie, iż ta para butów z Reebok okazała się za duża, ale oby pasowały na Oliwię na przyszły rok i nie okazało się, że będą za małe, ale teraz tak patrząc na nie to widać, że są większe . No trudno, przynajmniej będzie miała chociaż jedną parę do biegania. 

Z przebiegu zamówienia jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt, paczka była następnego dnia, a nawet nie byłoby problemu ze zwrotem butów gdybym się na to zdecydowała, ponieważ w paczce znalazłam naklejkę do zwrotu . Ogromne wrażenie zrobiło na mnie wybór asortymentu. Mój chłopak coś ostatnio wspominał, że na wiosnę musi kupić nowe, więc na pewno jak wróci to pokażę mu stronę, bo wiem, że na pewno coś wybierze, a on zawsze kupuje drogie i porządne obuwie, bo lepiej kupić raz, a dobrze ! 

Warto też śledzić social media, ponieważ Footway ma czasem jakieś promocje czy konkursy, więc warto skorzystać. Jedynie żałuję, że za bardzo pospieszyłam się z zamówieniem i wcześniej nie spytałam o długość wkładki każdej pary butów, którą chciałam zamówić, ale to nauczka na przyszłość. Nie mniej jednak buty przydadzą się za rok, a na tę wiosnę Oliwia będzie nosiła buty Adidas . 

Obie pary butów możecie znaleźć pod tymi linkami:

*wpis powstał przy współpracy ze sklepem internetowym FOOTWAY 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger