Fuzzy Ball

Fuzzy Ball, czyli włochaty przyjaciel. Nie wiem jak Wasze dziecko, ale moja uwielbia piłki i ma ich chyba z 5. Moja córka musi mieć piłkę z ulubionymi bohaterami, np. świnka Peppa, strażak Sam itp.
Do naszej kolekcji dołączyła milusia piłka zwana Fuzzy Ball . Co ją wyróżnia? 


Piłka jest bardzo lekka, miękka i włochata. Moja córka wraz z ojcem rzucali piłką po całym  mieszkaniu i nic się nie stało. Oprócz tego mamy do wyboru kilka wzorów, a raczej minek . Minki te kojarzą mi się z minkami, które możemy używać na czacie na facebooku czy słynnym, a już przestarzałym GG (choć doszły mnie słuchy, że ktoś jeszcze używa tego komunikatora). Oprócz różnych minek są też różne kolory, nam się trafiła żółta. 


Produkt otrzymujemy w postaci płaskiej, samemu trzeba napompować . Mi to zajęło dość długo , ponieważ nie posiadałam igły do piłek i musiałam prosić znajomych mojego narzeczonego, aby mi napompowali ją . Piłka wypełniona jest powietrzem o średnicy 23 cm. Bardzo miła jest w dotyku i moje dziecko często się do niej tuli, służy jej za przytulankę. Ciekawie też wygląda jako ozdoba do pokoju . Na pewno jak będziemy mieć okazję to zaopatrzymy się w inne kolory i minki. 


My z Oliwią mamy piłkę o nazwie "HEART" , ale podoba mi się jeszcze czarna LOL i SMILE różowa :D . Córka chętnie się nią bawi, ponieważ piłka jest bezpieczna i nawet jak przypadkiem rzucę w córkę piłką nic się nie stanie, tylko młoda się śmieje i próbuje rzucić piłką we mnie, chociaż ma nie ten zasięg, ale niech ćwiczy. Słyszeliście już o takiej piłce? :D
Możecie ją zakupić TU
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger