Lekki mus do pielęgnacji ciała | Dzika malina & biała herbata - świeży ogórek & herbata matcha | Nivea.

Jak co miesiąc przyszła nowa paczka do testowania z klubu przyjaciółek Nivea. Tym razem dostałam aż dwa musy do ciała. Na początku nie doczytałam co to jest i myślałam, że to są te pianki pod prysznic, ale jak tylko paczka doszła spostrzegłam, że one są do ciała, więc od razu zabrałam się za testowanie. Myślałam, że musy będą wysyłane losowo i po jednej sztuce, a tu się trochę zdziwiłam i mam okazję przetestować oba - dzika malina&biała herbata, a także świeży ogórek&herbata matcha. 


Opakowania od razu skojarzyły mi się z wiosną. Szkoda, że póki co nie widać tej wiosny za oknem, ale mogę ją poczuć w swoich czterech ścianach . Pogoda coraz ładniejsza, a i słońce częściej wychodzi zza chmur . Czekam z niecierpliwością. Oprócz tych dwóch musów możemy nabyć jeszcze trzeci - z olejkiem migdałowym, a opakowanie jest typowe - niebieskie - takie jak dla produktów Nivea. 

Tak jak we wcześniejszych produktach - pianek pod prysznic - tutaj też możemy potrzeć palcem o karteczkę dołączoną przy opakowaniu poznając przy tym zapach danego musu . To bardzo fajna opcja dla osób, które lubią otulać się przepięknymi zapachami i chcą wcześniej zapoznać się z danym zapachem - nie kupujemy wtedy w ciemno . Zwłaszcza, że te zapachy to edycja limitowana i warto po nie sięgnąć i samemu przetestować . 


Oba musy znajdują się w metalowych pojemnikach, z wyprofilowanymi kształtami o pojemności 200 ml. Musy posiadają bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłaniają . Kiedy rozprowadzamy mus po ciele delikatnie się rozpuszcza tworząc ochronny filtr i czuję się jakbym wsmarowała w siebie balsam. 


Tych produktów używam głównie na wieczór zaraz po kąpieli. Bardzo spodobała mi się formuła musu i tracę mniej czasu na pielęgnację ciała niż w przypadku standardowych balsamów . Gdybym miała wybrać swojego ulubieńca pomiędzy oba zapachami wybrałabym świeży ogórek&herbata matcha - zapach jest świeży, lekki i przyjemny. Drugiego wariantu trochę się obawiałam ze względu na zapach maliny , ale mile się zaskoczyłam i z wielką chęcią sięgam też po ten mus . 

Produkty możemy zakupić w Rossmannie w cenie 19.99 zł / 200 ml .
A Wy, na który zapach byście się skusili ??
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger