W.Kruk - biżuteria idealna na każdą okazję.

Dzień kobiet już za kilka dni, jeśli nie macie mężczyzny, który może Wam podarować upominek z tej okazji zawsze możecie sprawić ją sobie sami. Nie jestem zwolenniczką Walentynek czy Dnia Kobiet, ale nie powiem ... czasem lubię coś dostać, nawet najmniejszy upominek. Jestem Mamą, Kobietą i Narzeczoną - o tym nie można zapomnieć, że każda z Nas od czasu do czasu uwielbia być rozpieszczana. Ja co jakiś czas lubię sama sobie coś kupić, aby umilić sobie życie. 


Chciałabym Wam przedstawić biżuterię, którą sobie sprawiłam z okazji Walentynek i też w tym dniu go założyłam, bo szłam z chłopakiem do kina. Wybrałam sobie naszyjnik z kolekcji KOŁA. Biżuteria jest nowoczesna i klasyczna zarazem. Przeglądając ofertę sklepu  ten produkt od razu zwrócił moją uwagę i wiedziałam, że z dumą będę go nosiła i nada się do wielu kreacji . Akurat tak się dobrze składa, że ostatnimi czasy mam sporo wyjść i naszyjnik sprawdza i prezentuje się rewelacyjnie. Całość wykonana jest ze złoconego srebra, a całkowita długość wynosi 45 cm. Bardzo spodobało mi się to, iż posiada regulowane zapięcie, co ułatwia i umożliwia nam noszenie go wyżej/niżej .

Uważam, że na naszyjniku moja przygoda z tą firmą się nie skończy. Mam w planach zaopatrzyć się w kilka pierścionków i mam już kilka na oku . Biżuteria idealnie nadaje się na prezent .

A Wy jaką biżuterię lubicie dostawać - kolczyki, naszyjniki czy może coś innego ? 
Naszyjnik, który mam na sobie możecie zakupić TU.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger