Zimowa kurtka Cabba. Recenzja.

W końcu mogę do Was przyjść z recenzją kurtki, którą testowałam. Dlaczego dopiero teraz? Otóż ... czekałam na śnieg. Napiszę Wam, że w grudniu miałam przelotne opady śniegu, ale nie zdążyłam porobić zdjęć, ponieważ śnieg się roztopił. Cały styczeń i luty nic . Dopiero w połowie marca zawitały mrozy i z tym samym śnieg. Nawet nie czekałam, tylko tego samego dnia korzystając z opadów szybko porobiłam zdjęcia ! 


Firma odzieżowa Cabba to marka należąca do polskiej firmy PPHU IGŁA. Jako producent odzieży działa na polskim rynku od niedawna lecz ciągle dynamicznie się rozwija, produkując swoje wyroby w oparciu o nowoczesną technologię i wzornictwo. Firma specjalizuje się głównie w produkcji odzieży wierzchniej na każdą porę roku (jak kurtki i bluzy polarowe). 

W ofercie znalazłam produkt, który od razu mi się spodobał. Niestety miałam problem z rozmiarem, kilka razy się mierzyłam i wahałam, który rozmiar wybrać. Za namową jednej osoby wzięłam rozmiar większy i to był strzał w 10 ! 


Kurtka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, można ją prać w pralce choć osobiście jeszcze tego nie robiłam. I pomimo, że nie ma w środku żadnego futerka , wszycia cieplejszego to jest bardzo bardzo ciepła. W zimie przy cieplejszej pogodzie pod spód nie zakładałam nawet bluzy, bo wiedziałam, że się zgrzeje. Należy pamiętać, że jest to polski produkt i warto to docenić , bo jakość jest świetna, a cena nie za wysoka. 

Moja kurtka jest w kolorze czarnym, posiada dwie kieszenie i przeuroczy znaczek w kształcie płatka śniegu. Ja wybrałam rozmiar 44, ale moim zdaniem kurtki są zaniżone jeśli chodzi o rozmiar, dlatego wolałam wziąć ciut większą. Kurtka na oko może wydawać się cienka, ale to tylko pozory. Wczoraj u mnie było piękne słoneczko i czasem powiewał mroźniejszy wiatr, byłam z dzieckiem na placu zabaw, stałam w tym słońcu, w tej kurtce - chciałam do domu ! Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to do długości kurtki, ja osobiście wolę ciut dłuższe, ale to kwestia upodobania. 


Kurtka posiada także ciepły kaptur, który chroni nas przed wiatrem i deszczem/śniegiem, aby nasza fryzura czasem nie zamokła. Podoba mi się opcja odpięcia kaptura, bo nie za bardzo je lubię w kurtkach, a nawet w bluzach, więc to, że możemy odpiąć kaptur to dla mnie duże udogodnienie. Myślę, że posłuży mi jeszcze na kilka zim,oby ! 
Ja jestem bardzo zadowolona i pokusiłabym się o inne kolory, których niestety nie ma w ofercie, ale kto wie ... może kiedyś będą ;) . 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger