Elite sport for men. Woda toaletowa od Lazell.

Uwielbiam męskie perfumy, w moim odczuciu mają ładniejsze zapachy niż damskie. Mało jest damskich , które mi się podobają , a jeśli już znajdę takie to są na mojej liście ulubionych. Do przetestowania dostałam wodę toaletową Elite sport for men od LazellNie wiem jak Wam, ale w pierwszej chwili woda toaletowa skojarzyła mi się z tanim "sikaczem" gdzie jak tylko się popryskasz, wyjdziesz na dwór i zawieje wiatr to zapach znika. Bardzo się pomyliłam. Buteleczka jest bardzo ładna, czarna i wygodnie trzyma się ją w ręku. Pojemność to 100 ml. Zapach jest bardzo intensywny i wcale nie znika po chwili, a wręcz utrzymuje się przez kilka godzin. Z ciekawości sprawdziłam cenę i mieści się ona do 25 zł - to bardzo mało zwłaszcza, że mój kupuje perfumy do około 200 zł. Skoro możemy dostać dobry perfum za niższą cenę to bardzo chętnie skorzystamy z takiej opcji. 


Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, cytryna
Nuta serca: anyż gwiazdkowaty, kwiat drzewa oliwnego, drzewo gwajakowe
Nuta bazy: skóra, tytoń, fasolka tonka

Mojemu ta woda toaletowa od razu przypadła do gustu - mi zresztą też. Zauważyłam, że jak mój kupuje perfumy czy nawet żele pod prysznic pyta mnie o zdanie, wącha i wybiera ten najładniejszy, albo tak jak było ostatnio - nie mógł się zdecydować na jeden żel , więc wziął dwa. 

Kompozycja Elite P.I.N. For Men wyróżnia się wyraźnymi nutami cytrusowymi, skomponowanymi z bergamotki i cytryny. W sercu znajdziemy aromatyczny anyż gwiazdkowaty i drzewo gwajakowe. Tło zapachu dodaje całości głębi i niesamowitej zmysłowości, dzięki klasycznej skórze i tytoniu. 

Znacie wody toaletowe od Lazell czy to dla Was nowość?
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger