Horex.pl - baza pod makijaż Make up base od Ingrid.

Jakiś czas temu znalazłam formularz dołączenia do testerek drogerii Horex . Pomyślałam "spróbuję" czemu by nie, uzupełnienie formularzu to zaledwie kilka minut, a może się uda. No i udało mi się! Jako pierwszy produkt do przetestowania dostałam bazę pod makijaż firmy Ingrid. Już jedną bazę posiadam - różową (i dostałam nawet próbkę tej bazy) i miałam nadzieję, że nie dostanę jej po raz drugi, ponieważ produkty były wysyłane losowo. Na szczęście dostałam inną - niebieską , która długotrwale nawilża i odmładza. Baza jest przeznaczona do każdego rodzaju cery, a szczególnie dla suchej i odwodnionej.


Baza pod makijaż nawilżająca Make-up Base INGRID to kosmetyk najnowszej generacji, łączący w sobie właściwości bazy i kremu pielęgnującego.  Zaawansowana receptura zapewnia optymalny poziom nawilżenia i widocznie poprawia kondycję skóry. Lekka, nowoczesna formuła oparta na naturalnym czynniku nawilżającym tworzy film ochronny, który skutecznie zapobiega utracie wody i chroni przed wysuszeniem. Skóra staje się doskonale nawodniona i elastyczna. Baza niweluje żółty odcień cery i wyrównuje jej koloryt,  nadając twarzy promienny, zdrowy wygląd. 

Baza jest koloru niebieskiego no bardziej błękitnego, ale nie... po nałożeniu na twarz staje się przezroczysta, używając codziennie zauważyłam, że moje zaczerwienienia na twarzy są niewidoczne. Kiedyś w ogóle nie używałam bazy pod makijaż , ale pewnego razu dostałam w prezencie i zaczęłam próbować. Z Ingrid to już moja druga baza, bo jak pisałam wcześniej posiadam jeszcze różową . 
Kosmetyk nie wysusza skóry, a nawilża pozostawiając fajny efekt gładkiej skóry. 


Produkt znajduje się w szklanym opakowaniu o pojemności 30 ml zakończona wygodną pompką, która ułatwia nam wydobycie bazy. Nakrętka zasłaniająca pompkę wykonana jest z plastiku, ale jest to trwały i mocny plastik. 


Bardzo lubię jak kosmetyki szybko się wchłaniają i tym razem jest tak samo, nie musimy długo czekać aż baza się wchłonie, wystarczy kilka sekund i możemy już robić makijaż. Ja preferuję delikatny makijaż, a baza make up base od Ingrid tylko go utrwala. Bazę możemy zakupić do 20 zł, moim zdaniem to niewielka cena zwłaszcza, że kosmetyk jest bardzo wydajny . Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger