Moje zamówienie z POPREAL. Recenzja.

Uwielbiam wiosnę, słoneczko i ten lekki wiatr. To moja ulubiona pora roku, która sprzyja przede wszystkim długim spacerom i zabawą na placu zabaw z moim dzieckiem. Wiosną już zrzucamy ciężkie i zimowe kurtki i na jej miejsce "wchodzą" letnie ciuchy, ale nie ma się co za bardzo rozbierać, bo wiaterek jest trochę zdradliwy dlatego też wiosną lubię córkę ubrać na dłuższy rękaw, chociaż widziałam już dzieciaki ubrane jak na lato. Jakiś czas temu pisałam o sklepie Popreal - cute baby clothes (klik). Teraz już doszło w całości moje zamówienie z tego sklepu i chciałabym Wam pokazać co wybrałam dla mojego dziecka. Chyba nie wspominałam ile ciuchów zamawiałam, a więc dwa zestawy + jedna bluzka.

Zestaw, który najbardziej podbił moje serce to leginsy i miętowa bluzka. Można ten zestaw ubrać na podwórko, ale nawet też na jakieś urodziny czy okazję . Oprócz miętowego koloru mamy też do wyboru kolor żółty, jednak ten co wzięłam bardziej mi się podobał. Jeśli chodzi o rozmiar to mamy tylko trzy rozmiary: 90, 100 i 110. Ja dla Oliwii wybrałam rozmiar 100. Moja córka jest pomiędzy 98 a 104 numerem jeśli przeliczymy na nasze polskie rozmiary. Rozmiar 100 okazał się strzałem w 10!

Ciuchy wykonane są z bawełny i są bardzo dobrej i wysokiej jakości. Bluzeczka przepięknie się układa, a testują ją zauważyłam, że dół bluzki po tym jak córka się zaczęła kręcić dookoła to bluzeczka razem z nią. Dól jest lekko rozkloszowany. Ogólnie całość bardzo mi się podoba, Oliwia do tych ciuchów miała założone adidasy i moim zdaniem to trochę topornie wyglądało, bardziej by się sprawdziły lżejsze trampki , ale póki co jestem przed zakupami obuwniczymi, więc na razie posiadamy na wiosnę tylko adidasy. 
Prałam ten zestaw już kilkukrotnie i nic się z ciuchami nie stało, nie zmechaciły się, kolor nie wyblakł, nie ma wystających nitek, a ciuchy po przyjściu aż tak mocno nie śmierdziały jak to mają w zwyczaju ciuchy zza granicy ;) .
Drugi zestaw jest słodki i uroczy, ale gatunkowo trochę gorszy. Ten zestaw przyszedł mi jako pierwszy. Już po pierwszym nałożeniu bluzki córka urwała tasiemkę (kokardka). Na stronie napisanie jest , że ten zestaw tak jak pierwszy to również bawełna, ale moim zdaniem ma domieszkę poliestru. Gatunkowo zauważyłam, że ten zestaw jest gorszy od tego pierwszego. 

Tutaj mamy za to do wyboru aż trzy różne kolory bluzek i cztery rozmiary : 90, 100, 110 i 120. Ja tak jak poprzedni zestaw wzięłam rozmiar 100 i jest również idealny. 
W tym zestawie przy spodenkach mamy doszytą spódniczkę, więc to takie 2w1 . Na bluzce mamy naszytą głowę myszkę Minnie , ja wybrałam kolor bluzki różowy. 


 ( tu widać ślad pozostawiony po oderwanej tasiemce)


I ostatni ciuch to bluzka na długi rękaw w kolorze różowym. Na bluzce znajduje się baletnica. Niestety tutaj sprzedawca się nie wykazał, bo wysłał mi za duży ciuch. Zamówiłam na rozmiar 100, a dostałam na 110. Nie wiem kiedy na moją córkę będzie dobra, ponieważ Oliwia mi rośnie bardzo wolno i dopiero jest pomiędzy numerem 98-104 (na polskie) . 

Ciuch jest dostępny w trzech kolorach (różowy, biały,fioletowy) i pięciu rozmiarach. Jakościowo jest świetna, też bawełna (95%), inna tekstura jest przy spódniczce baletnicy , ale cała bluzka jest bardzo miła w dotyku. Niestety póki co nam nie posłuży , bo te 110 jest ogromne na moje dziecko, ale bluzeczka mimo to bardzo śliczna. Całe zamówienie bardzo mi się podoba, jedynie ubolewam nad tym, że ostatnia bluzeczka jest za duża, ale posłuży nam może i za rok albo dwa lata. Ciuchy są jakościowo bardzo dobre, jedynie zestaw z myszką Minnie odstaje od reszty zamówienia (chodzi głównie o bluzkę). Ciuchy prałam kilkukrotnie, nic się z nimi nie stało. Sklep oferuje nam sporo fajnych ciuchów , nie tylko dla dzieci. Ja przymierzam się jeszcze do kupna kurtki na wiosnę dla córki, bo znalazłam bardzo fajnie na stronie Popreal. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger