Regeneracyjne serum do twarzy. Regenerum.

Miałam okazję już testować kilka produktów firmy Regenereum. Tym razem zdecydowałam się na regeneracyjne serum do twarzy. Serum to produkt oparty na skoncentrowanych składnikach aktywnych , ma działanie silniejsze niż tradycyjny krem. Twoja skóra jest szara, pozbawiona blasku i mało nawilżona? Sięgnij po serum.Serum zamknięte jest w białej i smukłej tubce z praktycznym dozownikiem - i tu się na chwilę zatrzymam, ponieważ dozownik jest tragiczny. Bardzo ciężko wydostać produkt i musiałam około 5 minut mocno naciskać dozownik, aby cokolwiek mi wyleciało z tej tubki. Pojemność opakowania to 50 ml. 


Jak już mi się udało wydobyć serum z opakowania ujrzałam konsystencję w postaci kremu, ale bardziej zbitego o kolorze białym. Pomimo gęstości produktu wchłania się bardzo szybko. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, pachnie lekko, zapach nie jest drażniący. 

Regeneracyjne serum do twarzy używam póki co przy wieczornej pielęgnacji. Teraz po zimie kiedy idzie wiosna ta regeneracja jest mi niezbędna zwłaszcza , że ostatnio były mrozy i mocne zimne wiatry, moja skóra bardzo ucierpiała. Nie jestem zwolenniczką uwierzenia, że coś działa za pierwszym razem - tutaj tak było, moja skóra miejscami była bardzo sucha i gdy tylko nałożyłam pierwszą warstwę serum i go rozprowadziłam - poczułam ulgę . Co do tego kosmetyku - należy go nakładać trochę więcej - przynajmniej w moim przypadku, ponieważ w większej ilości lepiej się rozprowadza po twarzy. 


Serum z Regenerum możecie użyć nawet jako baza pod makijaż, świetnie trzyma podkład, a cera się nie świeci , skóra jest optycznie gładsza no i przede wszystkim przedłuża jego trwałość. Warto też wspomnieć o tym, że kosmetyk posiada filtr SPF 15, dzięki czemu nasza skóra ma dodatkową ochronę przed promieniami UV. 

Przy regularnym stosowaniu produktu z Regenereum zapobiega odwodnieniu skóry i utrzymuje jej nawodnienie. Serum przeznaczony jest do każdego typu ceru, więc spokojnie można przetestować. U mnie póki co nie pojawiły się żadne niepożądane efekty. 

Podsumowanie: Serum cudownie wnika w skórę odżywiając ją, regenerując i nawilżając. Jeśli posiadacie jakieś podrażnienia to ten kosmetyk z Regenerum je złagodzi . Skóra jest miękka i gładka. Jedynie z czego jestem niezadowolona to z pompki, która bardzo ciężko "chodzi" . Dopiero po kilku dniach się "wyrobiła" i nie ma problemu z wydostaniem produktu. 

Znacie kosmetyki firmy Regenerum? 
Macie swój ulubiony produkt?

Serum Regenereum możecie zakupić TU
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger