Buskie mydło siarczkowe w płynie | Dr Duda

Mydło to podstawa w każdym domu. Ja swoje dziecko uczę od małego, że za każdym razem jak wróci z dworu ma umyć ręce , a szczególnie przed jedzeniem. Swego czasu ja miałam fioła na punkcie mycia rąk, robiłam to po każdej czynności. Nawet jak wróciłam ze sklepu, który był po drugiej stronie domu - musiałam umyć ręce. Dziś chcę Wam przedstawić produkt, który testowałam, a jest to mydło na bazie wody mineralnej siarczkowej z uzdrowiska firmy Dr Duda. Ciekawi ? Zapraszam dalej.


Od razu wielkie brawa i pokłony dla firmy za pompkę. Od dłuższego czasu używam tylko takich mydeł, bo są higienicznie. Niby nic, bo sporo firm ma pompki, ale jednak plus dla firmy Dr Duda za ten aspekt. Konsystencja jest pół gęsta o perłowym zabarwieniu. Nie zauważyłam aby się mydło pieniło jak to zwykle bywa przy mydłach, ale to nie szkodzi, bo dobrze domywa brud i nawet moje dziecko chętnie korzysta z tego produktu.


Co do zapachu to jest bardzo wyczuwalny i intensywny. Jeśli lubicie, aby Wasze dłonie pachniały po wytarciu w ręcznik to to mydło będzie dla Was. W mydle są zawarte olejki  lawendowy i rozmarynowy, więc to ciekawe połączenie, a zapach jest naprawdę przyjemny. 

Buskie mydło siarczkowe ma pojemność 300g. Chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem i zapewnia odświeżenie. Ten produkt można również używać do mycia twarzy, ale ja nie przepadam za używaniem mydeł tak intensywnie pachnących, ale do rąk nadaje się świetnie zwłaszcza, że moje dłonie są miękkie i nawilżone.  

Regularne stosowanie kosmetyków, w których zawarta jest woda siarczkowa, a więc także glutation, pozwala na uzyskanie następujących efektów:
• poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry
• zmniejszenie już istniejących zmarszczek i zapobieganie powstawania nowych
• wyraźna poprawa kondycji skóry, jej pogrubienie i zmniejszenie porów
• rozjaśnienie cery, zmniejszenie przebarwień związanych z wiekiem (glutation jest inhibitorem melaniny wpływającym na zmiany pigmentacyjne skóry).

Woda siarczkowa silnie wspomaga procesy antyoksydacyjne w skórze, a tym samym pozwala powstrzymać starzenie się skóry wynikające z oksydacji, a nawet cofnąć wiele już powstałych zmian.
Istotne znaczenie ma tutaj fakt, że dostarczany za pośrednictwem Kosmetyków Uzdrowiskowych glutation jest pochodzenia naturalnego, ponieważ wykazuje on dużo silniejsze działanie niż peptyd syntetyczny, który nie posiada wystarczającego potencjału bioaktywnego, by skutecznie przenikać do krwi.

Znacie firmę Dr Duda ?? 
Mieliście okazję coś przetestować z tej firmy?
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger