Dermedic Hydrain3 - kremowy żel do mycia.

Moim codziennym rytuałem bez którego nie wyobrażam sobie zakończenie dnia jest oczyszczanie twarzy. Tym razem zdecydowałam się na kremowy żel firmy Dermedic. Czytając mojego bloga możecie zauważyć, że testowałam sporo kosmetyków tej firmy. Moja cera bardzo się z nimi polubiła i z wielką chęcią sięgam po inne produkty. 


Żel zamknięty jest w plastikowej tubie o pojemności 200 ml . Kolor opakowania to niebieski i myślałam, że żel będzie takiego samego koloru, ale nie... jest biały. Tak jak wszystkie inne produkty Dermedic ten też cudownie pachnie . Nie podrażnia i koi wrażliwą skórę.  Używam tego produktu zazwyczaj wieczorem przy użyciu szczoteczki sonicznej. Wtedy czuję, że moja cera jest oczyszczona i odświeżona.Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić produkt po całej twarzy. Konsystencja jest kremowa i łatwo ją spłukać.

Ogólnie testowałam sporo kosmetyków Dermedic i z ręką na sercu to jedna z lepszych firm, które mi się trafiły. Zapach, opakowania, konsystencja - po prostu trzeba samemu przetestować.
Żel nie posiada SLS  i SLES, za to posiada olej makadamia,, z którym się ostatnio bardzo polubiłam.

Produkt możecie kupić TU - wydaję mi się, że niecałe 30 zł za tubkę 200 ml, która starcza nam na długo to niewielka cena. Zwłaszcza, że ja z chęcią uzupełniam zapasy kosmetyków dla dziecka (balsam i żel do kąpieli) . Moja cera w ostatnim czasie wygląda okropnie, zaczerwieniona i podrażniona (glinka mnie uczuliła i kilka dni zmagam się z efektami ubocznymi) , wiec jak tylko przeczytałam, że żel jest hipoalergiczny to wiedziałam, że zostanie u mnie na dłużej. Po użyciu mam wrażenie, że skóra jest dość ściągnięta i napięta, ale to nie problem, ponieważ na wieczór używam kremu do twarzy - również z tej serii i firmy, ale o tym kremie niedługo będzie recenzja . 

Produkt sprawdzi się u osób ze skórą suchą i wrażliwą, ja posiadam wrażliwą i póki co nie zaobserwowałam nic niepokojącego. 


Znacie firmę Dermedic ? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger