Fotoksiążka jako prezent na dzień mamy. | PRINTU.

W tym roku po raz czwarty będę obchodziła święto jakim jest Dzień Mamy. To święto, które napawa mnie dumą, ponieważ uwielbiam być Mamą i celebruje to codziennie. Teraz jest odpowiedni czas, aby spędzać czas z dzieckiem, bawić się , uczyć . Wychodzę z założenia, że "narobić dzieci jest łatwo, ale wychować je" . Niestety znam kilka osób, które mają po 2-3 dzieci i nigdy nie widziałam, aby one się z tymi dziećmi bawiły - wiecznie przyklejone do telewizora "24/24h" - to smutne. Ja właśnie teraz poświęcam dziecku jak najwięcej czasu, ponieważ ten czas leci nieubłaganie i nim się nie obejrzymy to będą mieć po 13/14 lat i dzieci będą mieć swoje sprawy. 
W tym roku z Oliwią Dzień Matki będziemy obchodzić wspominając i oglądając zdjęcia, które są zamknięte w pięknej fotoksiążce, którą miałam okazję stworzyć razem z PRINTU. PRINTU jak zwykle nie zawiodło i książka wyszła idealnie, dokładnie tak jak chciałam i zaprojektowałam. Przy tym projekcie wykorzystałam sporo zdjęć z telefonu i muszę przyznać, że w książce nie odbiegają jakością od tych wykonanych aparatem cyfrowym.

Tym razem PRINTU przygotowało z okazji Dnia Matki, właśnie specjalne, tematyczne szablony. Spośród trzech zupełnie różnych na pewno każdy coś wybierze. Właśnie dzięki gotowym szablonom, wykonanie książki jest banalnie proste i przede wszystkim bardzo szybkie.
Można zrobić cudowny prezent dla swojej mamy lub podobnie jak u nas, zrobić coś dla siebie i utrwalić wspomnienia i wspólny czas ze swoim dzieckiem.

Ja zdecydowałam się na stworzenie książki o mojej córce, bo szczerze nie mamy za dużo zdjęć razem, a dlaczego? Córka nie bardzo lubi pozować, jak widzi aparat to mi go wyrywa i sama chce robić zdjęcia dlatego też postanowiłam stworzyć fotoksiążkę dla Oliwii na pamiątkę , którą dam jej za kilka lat. 


Oczywiście świetnie się sprawdzi również na prezent dla mamy na urodziny . Coraz częściej fotoksiążki są wykorzystywane jako doskonała pamiątka na lata. 

Czy łatwo jest wykonań taką fotoksiążkę?

TAK ! Na stronie dostępna jest prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala zaprojektować fotoksiążkę na podstawie gotowych szablonów lub własnej fantazji. Dla każdego tematu dostępne są wzory, dzięki którym łatwo można zaprojektować album z okazji Komunii, wakacji, ślubu czy narodzin dziecka. W dziale z szablonami dostępne są także wzory fotoksiążek przygotowanie specjalnie na różne okazje czy też na prezent dla mamy na święta.


Co ciekawe, nawet jeśli wybieramy gotowy wzór, możemy go dowolnie modyfikować, co sprawia, że fotoksiążka będzie dopasowana w stu procentach do naszych oczekiwań i preferencji. Możemy wybrać kolor okładki, tło strony, szablon strony, teksty, rozmiar zdjęć, kształt obramowań – właściwie wszystko.

Spędzajcie z dziećmi każdą wolną chwilę, róbcie zdjęcia i polecam umieścić je w fotoksiążce, bo czas leci niemiłosiernie. Ja szczerze polecam PRINTU, mam jeszcze dwie fotoksiążki i dla mnie wykonanie i jakość to pierwsza klasa! Są prześliczne. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger