Jestem w bajce, czyli spersonalizowana książka dla dziecka.

Coraz częściej z córką sięgamy po książki, ja jej czytam, a ona głównie ogląda obrazki i mi przerywa , bo pyta " a co to?" . Ja sama kocham czytać i czytam sporo jak tylko mam czas. Przeglądając internet natknęłam się na stronę jestem w bajce, gdzie mamy możliwość spersonalizowania książki dla swojego dziecka. Tytułów mamy do wyboru sporo, a co mnie również zaskoczyło to to, że jest możliwość stworzenia historii dla bliźniaków . Przeglądając tytuły od razu wiedziałam, że chcę historię o wróżkolandii, więc nasza książka się nazywa " Oliwia we wróżkolandii". 


Zamawiając książkę podajemy imię dziecka i wysyłamy zdjęcie gdzie jest dobrze widoczna twarz. Jak nie jesteście pewni jakości to możecie wysłać 2-3 zdjęcia, a firma sama sobie wybierze "najlepsze". Na książkę nie czekałam długo, a to co do nas przyszło przerosło moje oczekiwania. 

Książka jest cudowna, ma przepiękne kolory, jest w twardej okładce i już na niej widnieje zdjęcie mojego dziecka. Jedynie trochę szkoda, że cała książka jest oparta tylko na jednym zdjęciu, ale tylko jak moja córka zobaczyła siebie w książce to było och i ach - sam zachwyt. 

O czym jest ta bajka ? Wróżka Tęczynka zgubiła swoją magiczną różdżkę , dziecko - w tym przypadku Oliwia pomoże szukać zguby. 
Ja sama uwielbiam wróżki i powoli chcę kolekcjonować książki z wróżkami i tylko jak moje dziecko zechce aby jej czytać to będziemy we dwie przenosić się do magicznego świata, bo na razie Oliwia jest na etapie oglądania obrazków i nic więcej ją nie interesuje. 
Spersonalizowana książeczka Twojego dziecka

 • chociaż fikcyjnie, to jednak wzbogaca doświadczenia dziecka,
 • daje mu możliwość poznania samego siebie i otaczającego go świata oraz zaangażowanie we własne środowisko,
 • angażuje całą wiedzę dziecka o świecie,
 • wykorzystuje wyobraźnię, emocje i zmysły dziecka,
 • może pomóc dziecku w pokonaniu różnych kłopotliwych sytuacji,
 • pozwala dziecku odnaleźć się w nowej roli, nieznanej mu wcześniej, nieraz bardzo dla niego trudnej w świecie realnym,
 • umożliwia zrozumienie, uwewnętrznienie, zdobycie bądź pogłębienia wiedzy o świecie, o sobie i o innych,
 • daje przyjemność i satysfakcję z odgrywania roli,
 • buduje granicę między fikcją i rzeczywistością, w jakiej dziecko uczestniczy przez bycie w roli,
 • może być wykorzystywana do celów edukacyjnych,
 • jest wspaniałą metodą całościowego, wszechstronnego rozwijania osobowości dziecka.Spraw, by Twoje dziecko było bohaterem książki!

 • Pozwól dziecku nabywać i rozwijać samoświadomość. Stwórz mu możliwość przetrenowania uczestnictwa w sytuacjach społecznych i realizacji różnych ról. Zapewnij swojemu dziecku rozwój zarówno emocjonalny, jak i duchowy, moralny, estetyczny i intelektualny. Dzięki staniu się bohaterem bajki, Twoje dziecko nabędzie nowych umiejętności. Będzie też miało okazję zlikwidować nawyki, które negatywnie wpływają lub wpłyną na jego życie.
 • Dzięki temu, że dziecko będzie bohaterem książki podwyższeniu ulegnie jego wiara w siebie. Zmniejszeniu a nawet eliminacji ulegną dziecka lęki, kompleksy czy nieśmiałość. Pozwól dziecku uwierzyć we własne możliwości! Spersonalizowana książeczka Twojego dziecka da mu satysfakcję, wpłynie na rozwój dojrzałości emocjonalnej i da mu poczucie własnej wartości.
 • Bycie bohaterem książki rozwija w dziecku kreatywność, pozwala na używanie wyobraźni bez skrępowania i ograniczeń. Budzi też wrażliwość dziecka, rozwija jego zdolności i zainteresowania, daje możliwość rozwoju artystycznego.
 • Bycie bohaterem książki rozwija również zdolności intelektualne dziecka, nie podając wiedzy w gotowej formie, ale zachęcając do samodzielnych jej poszukiwań.
 • Bycie bohaterem opowiadania, w którym występują i inne postaci zapewnia rozwój społeczny dziecka. Pozwala też lepiej zrozumieć innych, ich problemy, emocje, punkt widzenia.Taka książka to będzie wspaniała pamiątka na lata. Moje dziecko będzie mogło siebie zobaczyć mając te 16 lat w książce dla dzieci jak była mała :) ! Niedługo dzień dziecka, więc to idealny prezent. Pod koniec maja planuje konkurs gdzie do wygrania będzie taka spersonalizowana książka, więc śledźcie mnie na fan page, bo tam będą wszystkie szczegóły.  
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger