Mydło siarkowe MOHANI | Helfy

Mydło siarkowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Może być stosowane na skórę twarzy, pleców, ramion i dekoltu. Ogranicza rozwój bakterii, normalizuje procesy zapalne skóry, działa antybakteryjne i przeciwłojotokowo. Doskonale oczyszcza skórę. Ja swoje mydło nabyłam na stronie Helfy, skąd mam już kilka innych kosmetyków ,z których jestem bardzo zadowolona. 

Mydło dostajemy w kartonowym opakowaniu, na którym widnieją informacje takie jak stosowanie mydła i jego opis. Oprócz zabezpieczenia jakim jest kartonik mydło znajduje się w folii, którą łatwo zdjąć.  Od razu z miejsca polubiłam się z tym produktem i spodobało mi się wytłoczona nazwa firmy MOHANI na mydle. Siarka posiada silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. To cenny składnik kosmetyków wspomagający procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne, a także reguluje wydzielanie sebum. Korzystnie wpływa na kondycję skóry. Odkąd stosuje to mydełko zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Moja twarz wydziela znacznie mniej sebum, mniej się świeci.

Wcześniej nie miałam styczności z mydłami antybakteryjnymi . Wiem, że moja ciocia takie stosuje i u niej pierwszy raz widziałam, więc wiedziałam, że mydło siarkowe przypadnie jej do gustu i zakupiłam. Cena za takie mydło to około 8 zł, to jest bardzo niewiele zwłaszcza, że posiada tyle zastosowań . Mydło siarkowe Mohani możecie zakupić TU
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger