Ochrona telefonu z iziGSM | etui i szkło hartowane.

Kolejny miesiąc minął i tym razem wybrałam do przetestowania etui do telefonu i szkło hartowane. Szczerze mówiąc dla mnie to totalna nowość, bo nie używam takich rzeczy. Kiedyś nie rozstawałam się z telefonem, ciągłe smsy - głównie smsy pisałam. Teraz mój telefon potrafi przeleżeć w kącie kilka dni albo być wyłączony, nie mam już takiej potrzeby korzystania z niego jak kiedyś, ale wiadomo, że są różne sytuacje i lepiej być pod komórką. Z racji tego, że mój chłopak jeździ w trasy to telefon mam na widoku - ok, staram się mieć . Za bardzo też nie dbałam o bezpieczeństwo przedniej szybki czy też ogólnie całego telefonu.


Jako ambasadorka iziGSM tematem na kwiecień były właśnie etui na telefon. Najbardziej skradło mi serce etui gumowe, które wybrałam sobie z motywem łapacza snów i napisem po angielsku "never stop dreaming" co oznacza "nigdy nie przestawaj marzyć" . Od razu jak zobaczyłam ten obrazek to wiedziałam, że to etui musi być moje - i chociaż podobało mi się jeszcze kilka innych propozycji to myślę, że z czasem się zaopatrzę w inne gumowe etui, bo kobieta zmienną jest i znam takie co zmieniają obudowy do telefonu pod kątem tego jak są dzisiaj ubrane. 
Etui wykonane jest z miękkiego silikonu, który jest na tyle elastyczny , że bez problemu go założymy na tył naszego telefonu. Co nam to daje ? A to, że tył naszego telefonu jest odporny na brud i zarysowania. Często korzystam z tego etui przy robieniu zdjęć, bo w przypadku pokrowca, który chroni nam telefon z każdej strony - tu mi nie opada co chwilę klapka przednia.


Co do szkła hartowanego nigdy nie miałam i nie uważałam, że ten gadżet jest mi jakoś niezbędny, ale faktycznie - bardzo się przydaję zwłaszcza przy małym dziecku, które zawsze znajdzie telefon. Moje dziecko już mi zbyło szybkę przy starym tablecie, a że córka czasem na telefonie ogląda bajki to dodatkowa ochrona telefonu na pewno się przyda. Teraz się przyzwyczajam do szkła hartowanego. Szkło jest łatwe do zamontowania, w zestawie znalazłam ściereczkę z mikrofibry i ściereczkę, która jest nasączona preparatem do odtłuszczania ekrany przed aplikacją/nałożeniem szkła hartowanego, który zabezpieczy i ochroni nasz telefon. I ostatni produkt z tej paczki to pokrowiec na telefon, który w całości zabezpieczy nasz sprzęt. Szczególnie ta ochrona przydaje mi się kiedy wrzucać komórkę do torebki, mam pewność , że nic mi się nie zarysuje itp. Jak widzicie kolor wybrałam złoty i jestem bardzo zadowolona z tego pokrowca. Wewnątrz po lewej stronie znajduje się nawet kieszonka, do której możemy coś włożyć - ja zazwyczaj wsuwam tam jedną albo dwa plastry, bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. 

Mój telefon idealnie pasuje do tego pokrowca, ale jak pisałam wcześniej - kiedy chcę robić zdjęcia to przerzucam telefon w silikonowe etui, bo jest mi po prostu wygodniej. Czasem jak muszę zrobić zdjęcie jedną ręką to klapka mi opada zasłaniając widok, który chce sfotografować.Jestem zadowolona z tego zestawu i możliwości wybrania motywu i kolorów. Etui jak i szkło hartowane póki co świetnie się sprawdza i nic nie uległo zniszczeniu. 

Znacie iziGSM? Co wolicie - etui silikonowe czy pokrowiec?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger