Rozjaśniający krem do twarzy HIMALAYA | Etnoświat.pl

Z produktami Himalaya nie miałam jeszcze styczności, ale kosmetyki te nie są mi obce . Postanowiłam przetestować rozjaśniający krem do twarzy, który można nabyć na stronie etnoświat


Opakowanie

Produkt znajduje się w kartonowym pudełku, po wyciągnięciu dostajemy tubkę, którą pomyliłam z kremem do rąk. Szata graficzna jest utrzymana w lekko różowym i białym tonie. Nakrętka jest odkręcana w kolorze zielonym. Pomimo pojemności 50 ml kosmetyk jest bardzo wydajny. Używam go raz dziennie, rano po oczyszczeniu twarzy. 

Konsystencja

Konsystencja kremu jest lekka i kremowa, ale z początku wydawała mi się dość zbita i ciężka. Po pierwszym kontakcie ze skórą opada to wrażenie , ponieważ krem szybko się wchłania i łatwo rozprowadza po twarzy . Krem Himalaya daje matowe wykończenie . Kolor jest jasny i perłowy, zapach nie jest drażniący, ziołowy . Zapach znika po kilku minutach. 

Ostatnimi czasy zmagam się z plamami na twarzy, które staram się ukryć. Przy codziennym używaniu kremu Himalaya zauważyłam, że redukują się przebarwienia, rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery. Bardzo lubię kiedy kosmetyk szybko się wchłania, nie lubię czekać i nie lubię tłustych plam. Tutaj tego nie ma, cera jest gładka i nawilżona. Krem do twarzy Himalaya możecie kupić TU  po 14,90 zł. Moim zdaniem to nie jest drogo za tak fajny kosmetyk, który jest przede wszystkim wydajny, ładnie pachnie i z czasem wyrównuje koloryt skóry. Jestem ciekawa też innych kosmetyków z tej firmy i mam nadzieję, że z czasem uda mi się coś więcej przetestować.

Miał ktoś okazję testować coś z Himayla? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger