10 urodziny świnki Peppy !

Nie wiem czy jest ktoś kto posiada dziecko, a nie zna świnki Peppy? hmmm ... moja córka sama polubiła historie tej uroczej świnki, chociaż oglądając codziennie te same odcinki człowiek ma dość :D. Mimo wszystko kolekcjonujemy różne rzeczy związane z tą bajeczką, a najbardziej jesteśmy zadowolone z książki z okazji jubileuszu. Wydawnictwo Media Service Zawada wydała przepiękną książkę "urodzinowe historyjki". Jak otworzyłam paczkę to byłam w szoku. Książka jest duża, gruba, w twardej okładce, liczy 10 historyjek i to jest około 200 stron, a dokładniej 192 (sprawdziłam !).
Plusem jest to, że czytanki są pisane dużym drukiem, a obrazki są zachwycające . Książka jest tak zaprojektowana, że na jednej stronie jest obrazek, a na drugiej tekst . Moja córka oczywiście jest zachwycona, ale jesteśmy na takim etapie, że nie lubi jak ktoś jej czyta książki, woli jak oglądamy obrazki. Tak też można , bo jej opowiadam co jest na obrazku, a potem sama się jej pytam, a gdzie jest Peppa, albo tata Peppy itp. :) 

Co jeszcze mi się spodobało? A to, że po otworzeniu tej wielkiej księgi ukazuje nam się strona gdzie widzimy wszystkich przyjaciół Peppy, bardzo fajny pomysł. Cała książka jest świetnie dopracowana i można ją kupić za 39,99 zł. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger