Bell lakiery do paznokci special effect | HAWAIIAN OCEAN

Ostatnio pisałam o pomadkach (klik) z najnowszej kolekcji Bell pod tytułem Hawaiian ocean, znacie ?? Kosmetyki są dostępne w Biedronce. Limitowana edycja Special Effect jest  dostępna w sprzedaży w czerwcu i lipcu 2018. Ja już u siebie widziałam te lakiery i nie tylko. 


Lakiery to aż 6 niesamowitych kolorów. Ten wyjątkowy lakier zawiera w sobie specjalnie dobrane pigmenty perłowe zapewniając niesamowity połysk. Wygodny szeroki pędzel sprawia, że aplikacja jest szybka i łatwa. 


Od lewej: Coral Reef, Pina Colada, Pearl Lagoon.

Najmniej spodobał mi się kolor o nazwie Pina Colada. Przez te drobinki ciężko się malowało paznokieć, a i efekt mi się końcowy nie podobał. Pierwszy lakier Coral Reef ciężko było sfotografować. Kolor jest jasny i mieni się różowymi drobinkami - na żywo efekt jest lepszy. Zdecydowanie z tej trójki moim ulubieńcem jest Pearl Lagoon, uwielbiam takie kolory i przepięknie się prezentuje na paznokciach. 


Od lewej: Kiss of mermaid, Hula dance, Honolulu night

W tej trójce kolory są ciemniejsze, lepiej widoczne i w tym zestawieniu zakochałam się w pierwszym kolorze , czyli kiss of mermaid. Przy Hula dance ciężko było zrobić zdjęcie tak jak było w przypadku lakieru Pina Colada i Honolulu night ma takie same drobinki jak Pina Colada, ciężko się malowało, ale efekt mi się podobał. 

Tymi 6 lakierami można stworzyć naprawdę fajne efekty , łączyć lakiery. Kolory są idealne na lato i letnie imprezy. Jakbym miała wybrać ulubiony kolor to zdecydowanie jest to kiss of mermaid, jest prześliczny.

A Wam , który kolor wpadł w oko ?
Widzieliście już najnowsze lakiery od Bell ?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger