Naklejki termiczne na paznokcie | Manirouge

Witajcie, dzisiaj chciałam Wam opisać innowacyjny sposób na zadbane paznokcie, a mowa o Manirouge, czyli naklejkach termalnych na paznokcie. O dziwo jeszcze nigdy nie miałam paznokci hybrydowych i jakoś mi się nie spieszy dlatego szukam innych rozwiązań i przede wszystkim trwałych. Zwykłe lakiery trzymają mi się do 5 dni. Może gdybym leżała i pachniała to i by dłużej wytrzymały, ale niestety w praktyce tak nie jest, ponieważ sprzątanie, gotowanie, mycie naczyń i zabawa z dzieckiem. Cały czas jestem aktywna i zwykły lakier niestety nie podoła. Trafiłam na Manirouge i byłam ciekawa przede wszystkim trwałości tych termicznych naklejek. Jesteście ciekawi jak wypadł test? Zapraszam dalej do czytania.
(naklejki testowe, na których ćwiczyłam)

Do wykonania pazurków Manirouge potrzebne będą następujące akcesoria:

+ Cleaner  (do odtłuszczania paznokci)
+ Olejek do ściągania naklejek 
+ Wybrany wzór naklejek , ja w zestawie miałam 6 wzorów (wybierać można z ponad 150 dostępnych wzorów - klik tu, aby zobaczyć listę wzorków
+ Nożyczki 
+ Kopytko 
+ Mini Heater ( nagrzewnica) 
+ Pilniczek 180/240 
+ Polerka 1200/4000
+ Folia do wygładzenia Manirouge 
+ Metalowe radełko Można wybrać spośród 4 dostępnych wariantów. Ja mam ten największy Manirouge Maxi Plus w cenie 169,90zł. Zauważyłam, że na stronie są dostępne jeszcze 3 nowe zestawy: Spring Box i dwa zestawy Me & Mommy Box Mini i Maxi. 

Czytałam wiele recenzji i oglądałam kilka filmików jak się nakłada te naklejki. Myślałam, że to coś skomplikowanego, bo niektórzy pisali, że nie jest to takie łatwe jak się wydaje, ale szczerze? To jest banalne. Jedyny problem jaki mi sprawił to czasem źle dobierałam wielkość naklejki do paznokcia. I zrobiłam jeden błąd, bo jedną naklejkę nałożyłam na odwrót (okrągłą stroną zamiast dać w stronę skórek dałam do paznokcia) . 

Jak nakładać Manirouge?

1. Dokładnie odtłuść płytkę paznokcia
2. Dopasuj rozmiar naklejki do paznokcia. Przy nakładaniu naklejki, pamiętaj aby nie dotykała skórek paznokcia - ZAWSZE wybieraj mniejszą naklejkę od paznokcia.
3. Przetnij wybraną naklejkę na pół i odklej od podkładu.
4. Używając Manirouge mini heater przez 5-6 sekund podgrzej naklejkę.
5. Przyłóż naklejkę zaokrągloną częścią do nasady paznokcia i wygładź naklejkę.(ja właśnie przy tym kroku zrobiłam błąd i nakleiłam na odwrót -.- ) 
6. Nożyczkami odetnij nadmiar naklejki wystającej poza płytkę paznokcia.
7. Dokładnie i delikatnie spiłuj pilnikiem nadmiar naklejki oraz wypoleruj krawędzie paznokcia.
8. Utrwal naklejkę na paznokciu, podgrzewając ją przy użyciu Manirouge mini heater.
Ogólnie kiedy te wszystkie produkty miałam przed sobą moja pierwsza myśl "to mi wszystko naprawdę potrzebne??" , tak - o dziwo wszystko mi się przydało. Jedynie z czego jeszcze nie skorzystałam to z tej folii do wygładzania. Jeśli chcecie zobaczyć filmik, w którym widać wszystkie czynności + wykorzystanie folii to zapraszam TU.
Jeżeli chodzi o trwałość to wytrzymały mi 15 dni . Jestem w szoku ! A robiłam czynności jak każdego dnia. Nie dość, że paznokcie prezentowały się przepięknie to jeszcze nie musiałam się martwić, że po kilku dniach coś mi się z nimi stanie. Dokupienie naklejek to koszt około 24 zł. Myślę, że póki co pozostanę przy tym sposobie ozdabiania paznokci, bo nadal się nie mogę przekonać do hybryd , a naklejki termiczne to przede wszystkim trwałość i nie niszczę płytki paznokcia.

Zdejmowanie również okazało się banalne, ponieważ wystarczy posmarować paznokieć olejkiem, który nieziemsko pachnie i za pomocą drewnianego patyczka lub ściągaczki powoli ściągamy naklejkę pamiętając o tym, aby nie ściągać na siłę. Mi jak w pewnym momencie naklejka nie chciała zejść to smarowałam olejkiem i dalej poszło już gładko. Cały proces zajął mi może z 20 minut, ja jestem oburęczna , więc nie miałam problemu z wykonaniem z lewej dłoni na prawą. 

Również warto dodać, że dostałam naklejki testowe. Moim zdaniem to jest genialny pomysł, bo możemy na nich poćwiczyć nie uszkadzając wybranych przez nas naklejek. Ja na testowych się uczyłam, popełniałam błędy, próbowałam, aby potem na tych właściwych wykonać szybko i prosto. 

Pomimo początkowych obaw myślę, że poradziłam sobie w miarę ok. Dzięki temu, że jestem oburęczna szybko i sprawnie zrobiłam obie dłoni i cieszę się wyjątkowymi paznokciami, a wzory są prześliczne. Dokupienie później kilku wzorów to najmniejszy problem, bo mając mini heater ten koszt jest zdecydowanie mniejszy, a warto też śledzić na stronie czy nie ma jakiś promocji. 

Jak Wam się widzą takie paznokcie?
Słyszeliście już o Manirouge czy to dla Was nowość ?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger