Scrub&butter - aloes&limetka | CUCCIO.

Miałam okazję przetestować kosmetyki firmy Cuccio, w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia, a za co? Opakowania, szata graficzna i zapach. Dzisiaj chciałam opisać bardzo uniwersalny scrub&butter o zapachu aloesu i limetki . 


Luksusowy peeling i masło w jednym firmy Cuccio Naturale zapewnia optymalne złuszczanie i nawilżanie skóry w jednej aktywnej formule. Pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Bogaty skład sprawia, że skóra jest delikatnie złuszczona i odżywiona. Idealny do pielęgnacji dłoni i stóp.

Opakowanie jest po prostu mistrzowskie, jak je tylko zobaczyłam to od razu się zachwyciłam. Opakowanie to miękka tuba zamykana na "klik" o pojemności 113 g. Ja do przetestowania wybrałam sobie zapach aloesu i limetki. Peelingi uwielbiam pod każdą postacią, a peeling stóp  to u mnie standard ! Moja skóra miejscami jest sucha i szorstka, więc złuszczam partie ciała peelingiem Cuccio masując okrężnymi ruchami, a następnie spłukuje obficie wodą. Zapach, który unosi się podczas tego zabiegu jest nie do opisania. Uwielbiam cytrusowe i świeże zapachy. 


Ostatnimi czasy bardzo polubiłam peeling dłoni i ten kosmetyk Cuccio świetnie się sprawdza, moje dłonie "po" są gładkie, miękkie i nawilżone, a zapach utrzymuje się przez jakiś czas. Peeling, który ja posiadam ma zabarwienie białe i widać małe drobinki i doskonale je czuć przy wmasowywaniu peelingu w skórę. Jak mi się ten kosmetyk skończy to myślę, że pokuszę się o inne zapachy, ponieważ świetnie się u mnie sprawdza, a kosmetyki, które mnie nie uczulają to zostają ze mną na dłużej. Znacie kosmetyki firmy Cuccio ? 

Produkt możecie kupić tutaj --> klik
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger