Szampon do włosów nadmiernie wypadających i z łupieżem | Dermena

Łupież to u mnie nawracający problem. O ile w miarę pozbyłam się problemu wypadania tak łupież to mój koszmar i nie jestem w stanie zliczyć ile produktów już przetestowałam. Tym razem pokusiłam się o szampon do włosów firmy Dermena, który ma na celu zmniejszyć wypadanie włosów i łupież . 

Włosy odzyskują zdrowy wygląd, są błyszczące i miękkie w dotyku. Efekt związany z ustępowaniem łupieżu zwykle obserwuje się po 3-5 zabiegach codziennego mycia głowy (rzadsze stosowanie wydłuża ten okres).
Szampon należy stosować codziennie (lub co drugi dzień) do momentu ustąpienia objawów łupieżu. W celu zmniejszenia ryzyka nawrotów zaleca się stosowanie szamponu co najmniej 7 razy.

Kosmetyk ma zielonkawy kolor i świeży zapach. Jest dość gęsty. Jedna saszetka wystarcza na umycie moich włosów długości do talii.
Mocno się pieni i dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Bez problemu radzi sobie z domyciem po olejowaniu. Pomimo solidnego oczyszczania nie przesusza włosów i łatwo je rozczesać.


Kurację przeprowadzałam przez 2 tygodnie codziennie - rozprowadzałam szampon partiami w niewielkich ilościach na suchej skórze głowy, po czym mokrymi dłońmi delikatnie spieniałam. Na dół włosów nanosiłam odżywkę. Spłukiwałam po około siedmiu minutach. Nie stosowałam równocześnie żadnego innego szamponu. Efekt naprawdę mnie zaskoczył - rewelacja.Jeśli chodzi o estetykę czy zapach, to pod tym względem szału nie ma. Butelka jest z białego plastiku. Od razu widać, że to szampon apteczny. 

Moje włosy po myciu były dobrze oczyszczone, błyszczące, puszyste i miękkie w dotyku. Po kilku użyciach przestała mnie swędzieć i piec skóra głowy. Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to na rezultat trzeba było poczekać trochę dłużej, ale i na tym polu szampon jest bezkonkurencyjny! Jedynym malutkim minusem jest jego wydajność. Pieni się słabo i dlatego trzeba go użyć więcej. 

Przy takich kosmetykach należy być przede wszystkim cierpliwym, problem się nie skończy po jednym użyciu, ale warto poczekać na efekty ! Polecam. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger