ZAFUL | inspiracje | topy na lato

Co tam u Was słychać ?? Dzisiaj czwartek, jutro ostatni dzień pracy i weekend !! Przychodzę do Was z inspiracjami na letnie topy od Zaful. Nie wiem jaka u Was pogoda, ale u mnie dzisiaj było gorąco , bardziej duszno. Myślałam, że może deszcz będzie padał, ale jednak nie, szkoda. 


Myślę, że każda z Was znalazłaby coś ciekawego dla siebie. Na stronie sklepu możemy kupić sporo rzeczy, nie tylko ciuchy. Sama korzystałam kilka razy i w większości przypadków byłam zadowolona z jakości produktów. Mam nadzieję, że z czasem poszerzą ofertę o produkty dla dzieci, bardzo bym się ucieszyła. Zaprezentuję Wam kilka topów, które znalazłam, ale całość możecie zobaczyć tu --> clickKażda z nich jest inna, pierwsza to hiszpanka, która chyba powoli wychodzi z mody, bo pytając sporo dziewczyn odpowiadało mi , że już im się takie bluzki nie podobają. Druga również biała bluzeczka, ale z kwiatowymi akcentami i trzecia posiada długi rękaw i jest w kolorze czarnym. 

Oczywiście na stronie jest więcej propozycji, możemy szukać ciuchów po kolorze czy materiale. Już coraz cieplej na dworze , więc powoli trzeba myśleć o letniej garderobie. 


1 komentarz:

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger