Żel do kąpieli | Bebble Cosmetics.

Uwielbiam testować produkty dla dzieci . Mają przepiękne opakowania i delikatny zapach. Trafiłam na kosmetyki firmy Bebble Cosmetics i wiedziałam, że muszę cokolwiek przetestować z ich oferty . Dzisiaj chciałabym Wam opisać żel do kąpieli, którego możemy używać albo do mycia ciała albo włosów . 


W paczce znalazłam sporo kosmetyków, ale stwierdziłam, że nie będę ich opisywała razem. Dzisiaj zajmę się żelem do kąpieli, który ma pojemność 400 ml, to bardzo dużo. Opakowanie jest plastikowe zakończone wygodną pompką ułatwiającą wydobycie produktu. Ja dodaje żelu do kąpieli i córka bardzo chętnie sama sobie go wlewa do wody - spodobało się jej naciskanie pompki.

Kosmetyk jest przeznaczony już dla noworodków. Szkoda, że wcześniej nie słyszałam o tych produktach, bo bardzo chętnie bym ich używała przy Oliwii jak była malutka. W składzie nie ma alkoholu, parabenów ani sztucznych barwników. Naturalne ziołowe składniki zawarte w delikatniej formule nawilżają i oczyszczają skórę dziecka.

Co do pompki to mamy możliwość zamknięcia OPEN/STOP w razie gdyby trzeba było kosmetyk zabrać ze sobą to jest pewność, że żel się w walizce czy torbie nie wyleje . Konsystencja żelu jest dość leista, a sam produkt jest bezbarwny. Zapach jest przyjemny i nie drażniący. Wlewając żel do wody i gdy moja córka trochę siedzi w wannie, bo też się bawi zabawkami to kiedy ją wyciągnę i wytrę ręcznikiem - da się wyczuć delikatny zapach żelu .Pomimo tego, że to produkt dla dzieci na samym końcu w składzie znalazłam Benzyl Alcohol ( alkohol benzylowy) . U mojego dziecka nic się nie dzieje, ale tego produktu już nie mogą użyć dzieci, które posiadają alergie. I niestety dzieci mojej koleżanki "przejechały" się na tym kosmetyku, bo strasznie je uczuliły, więc jeśli dziecko nie posiada skóry problematycznej czy alergicznej to spokojnie kosmetyk można użyć. Oczywiście alkohol benzylowy nie jest szkodliwy jeśli jest odpowiednie stężenie, ale odradza się stosowanie kosmetyków właśnie przy dzieciach, które maja alergie.

Znacie kosmetyki dla dzieci Bebble Cosmetics czy to dla Was nowość ??

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger