Aktywność z FOOTWAY.

Jak ja nie lubię postanowień, serio. Wtedy moje wszystkie plany szlak trafiają. Najlepsze są dla mnie spontany i z nich o dziwo się zawsze wywiązuje. Oczywiście chodzi mi o przykład ćwiczeń, muszę schudnąć ! Jak sobie obiecam, że od nowego roku / od poniedziałku zacznę ćwiczyć - dopada mnie lenistwo, najlepiej po prostu zacząć to robić. Jest środek tygodnia - nie ma wymówek, że od poniedziałku, że od nowego miesiąca- zacznij ! Ja kiedyś tak zaczęłam, ćwiczyłam 3 tygodnie i przestałam, bo poszłam do pracy , za późno wracałam i nie miałam sił, a trzeba było jeszcze w domu ogarnąć, obiad zrobić, dziecko wyszykować . 


Nie trzeba być bogatym, aby odmienić swoje życie. Spotkałam się ze słowami, że kogoś nie stać na siłownię to blokuje tę osobę do zmiany nawyków, ćwiczeń. Masz komputer/telefon i internet? Od czego są ćwiczenia na YT, jest tyle ćwiczeń, tyle programów, że można przebierać i każdego dnia ćwiczyć co innego. Pamiętajcie oczywiście o odpoczynku, aby mięśnie się zregenerowały. 

Ja postanowiłam sobie, że będę kilka razy w tygodniu jeździć rowerem, pierwsze dwa tygodnie były spoko, ale potem choroba, praca, nie miał kto z dzieckiem zostać i to były moje wymówki - w sumie nadal są,bo mój chłopak robi prawko na tira i nie ma go czasem cały dzień, a dziecka przecież samego nie zostawię. Na razie myślę o tym, aby się zaopatrzyć w fotelik rowerowy i córkę będę brała ze sobą  - może ją to trochę zmęczy i będzie szybciej się kładła spać. 


Na stronie Footway znajdziemy naprawdę sporo firm, ja z tej strony mam buty dla siebie i dla córki . Do tego nie ma problemu z doborem rozmiaru , bo jest tabela, wystarczy zmierzyć stopę. Ja tego nie zrobiłam przy butach dla córki tylko wzięłam na oko, z góry zakładając, że córka wejdzie w rozmiar 26 , niestety na jedne buty będzie musiała z rok poczekać, ale lepiej za dużo kupić niż za małe. 

Co do moich butów ja skusiłam się na firmę Bagheera, wcześniej nie znałam tej firmy i dlatego też byłam ciekawa jak się spiszą adidasy, które kupiłam. Specjalnie wzięłam adidasy, aby móc ćwiczyć w nich w domu czy gdzieś na sali, bo idąc na jakieś ćwiczenia do sali potrzeba czystego obuwia . Ja w domu ćwiczę głównie z YT i jeszcze na stepperze. Na stepper znalazłam czas około 40 minut dziennie, odpalam serial , oglądam i chodzę na stepperze. Dla mnie super rozwiązanie, bo łączę przyjemne z pożytecznym. Na razie oglądam serial GLEE , od dłuższego czasu, bo o ile wciągnęły mnie dwa pierwsze sezony tak teraz jestem gdzieś na czwartym i idzie mi powoli. 


Aktywność z butami Footway oceniam bardzo dobrze. Adidasy świetnie leżą, są wygodne i aż chce się w nich ćwiczyć. Oczywiście ze względu na szpital z dzieckiem nie zawsze mogę sobie pozwolić na aktywność, ale zawsze staram się to nadrobić, np. jazdą na rowerze ! Głównie wieczorami kiedy mój chłopak jest już w domu i może zostać z dzieckiem, ja wtedy jeżdżę góra do godziny, choć i zdarzało się ze dwie godziny, zależy od pogody i humoru. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger