Allerco. Szampon nawilżający.

Jeżeli chodzi o szampony to ja jestem trochę wymagająca, jeśli chodzi o mnie i o moje dziecko. Potrzebuję szamponu, który nie będzie plątał włosów, będą one odżywione i nawilżone. 


Szampon nawilżający allerco® zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację włosów oraz suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii skóry głowy. Jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera substancji zapachowych.
Szampon nawilżający allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Molekuła Regen7 to fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego, która pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień. Baza szamponu oparta jest na delikatnych i naturalnych środkach myjących (sarkozynianach, pochodnych betainy oraz wyciągu z jabłek). które nie naruszają bariery hydrolipidowej naskórka i zapewniają skórze odpowiednie pH. Szampon nie szczypie w oczy. Delikatnie myje włosy, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Zawiera wyciągi roślinne (z lnu, czarnego owsa, palmy murumuru) oraz lecytynę o właściwościach nawilżających i odżywczych. Działa naprawczo i regenerująco na włosy. Zmniejsza złuszczanie się naskórka. Sprawia, że włosy odzyskują miękkość i łatwo się rozczesują.


Testy zaczęłam najpierw od mojej córki Oliwii. Umyłam jej włosy szamponem nawilżającym Allerco i jak zobaczyłam, że jej włosy są miękkie, lśniące i gładkie postanowiłam sama przetestować produkt. Z córką posiadamy kręcone włosy, więc pielęgnacja ich jest bardzo ważna. Oprócz szamponu osobiście używam jeszcze maski , a po spłukaniu używam keratyny w płynie i balsamu na końcówki, także mam więcej roboty z włosami niż osoba z prostymi (o których marzę!) . 

Jak na mnie wypadł test szamponu? A no nie za dobrze, na początku musiałam użyć produktu chyba ze trzy razy, aby uzyskać pożądany efekt. Do tego z racji, że to kosmetyk na bazie naturalnych składników to za dobrze się nie pieni. Po spłukaniu szamponu nie miałam takiego efektu jak u mojej córki, dopiero kiedy połączyłam szampon z odżywką i wysuszyłam włosy - WOW !! Były gładkie i błyszczące, czułam się jak po wyjściu od fryzjera, a to bardzo fajne uczucie ! 

Co szampon ma w składzie? Przede wszystkim molekułę Regen7 – to ona wyróżnia go wśród innych aptecznych specyfików. Do tego znajdziemy tam naturalne emolienty (wyciąg z palmy murumuru, lecytynę pochodzenia roślinnego, wyciąg z czarnego owsa), wyciąg z lnu, glicerynę. Bazę myjącą stanowią naturalne środki: sarkozyniany, pochodne betainy, wyciąg z jabłek. Szampon prawie nie pachnie, ma taki delikatny, ledwo wyczuwalny aromat. Mieści się w poręcznej, nie za dużej butelce (200 ml), jest bezbarwny i ma żelową konsystencję.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger