Bronzer | Bell Hypoallergenic.

I kolejne cudowne kosmetyki Bell do przetestowania, tym razem z serii Hypoallergenic. Dla mnie osobiście te kosmetyki to coś cudownego, bo mnie nie uczulają i nie podrażniają. Tym razem testowałam bronzery o trzech odcieniach . Puder brązujący ma zaskakująco wiele zastosowań. Wyrównuje koloryt skóry , a dodatkowo może służyć do wymodelowania twarzy. Sprawia, że twarz wygląda jak muśnięta słońcem . Kolor jest delikatny, a efekt można wzmacniać kolejnymi warstwami. Hypoallergenic Fresh Bronze Powder nie zawiera substancji zapachowych. Odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. 

Jestem osobą, która rzadko używa bronzerów, bo wiem, że z tym kosmetykiem można przesadzić i efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Dzięki temu, że bronzer posiada aż trzy odcienie mam większą szansę znaleźć odpowiedni kolor dla siebie. Jak odpowiednio dobrać bronzer do naszej cery? Warto pamiętać, że należy wybrać odcień o mniej więcej dwa ciemniejsze tony niż nasza cera. Osobiście polecam bronzery w formie prasowanej , bo po prostu łatwiej się je aplikuje niż bronzer w postaci sypkiej no chyba, że nie macie problemów z nakładaniem, ja mam i wolę tą pierwszą formę. 


Bronzery od Bell To seria  wyprodukowana przez Polską markę, która najlepiej zna naszą cerę. W dodatku jako jedna z niewielu firm, wprowadziła do sprzedaży serię kosmetyków Hypoallergenic. Są to kosmetyki pozbawione składników, które najczęściej powodują podrażnienia. Ich stosowanie minimalizuje wystąpienie reakcji uczuleniowych. Ponad to skład kosmetyków został wzbogacony o substancje odżywcze, które pielęgnują i dbają o skórę.

Kosmetyk możecie nabyć w cenie 16,99 zł. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger