Każda córka chce być jak mama | Vipera TuTu

Która z nas będąc dzieckiem z zachwytem nie spoglądała na kosmetyki mamy i nie marzyła o tym, że też by się chciała malować? Teraz sama mam córkę i nie mogę nawet paznokci pomalować w ciszy i spokoju, bo Oliwia biegnie już z wyciągniętymi palcami i chce abym też jej pomalowała. Kolekcja kosmetyków TuTu to idealny prezent dla małych dziewczynek pragnących być jak mama. 
Oprócz kosmetyków znalazłam również zestaw prześlicznych gumek do włosów. U mnie nigdy dość takich rzeczy, bo dużo spinek/gumek nam schodzi a potem one giną w niewyjaśnionych okolicznościach, także dodatkowy zapas na pewno nam się przyda. Zestaw otrzymałam w pięknym, różowym, wiklinowym koszu, który teraz stoi u mnie w kuchni i znalazł drugie życie. 


Bardzo spodobało mi się lusterko. Aż sama chciałam je sobie podebrać i nosić w torebce, ale Oliwia mnie ubiegła i się z nim nie rozstaje. Lusterko jest w kształcie serca i jest wykonane dość solidne. Szminka jest bajkowo kolorowa. Nam się trafił kolor różowy . Delikatnie barwią na jasny, transparentny kolor. Oliwia tak średnio do tej pomadki podchodzi, woli brać ode mnie, a że mam zawsze kilka w zapasie to jedną jej oddałam i teraz ma dwie - swoją i moją. 


Cień do powiek i policzków również trafił nam się kolor różowy. Dla mnie jest zbyt błyszczący i pstrokaty, ale pigment ma całkiem dobry. Tego produktu córce nie dałam, nawet sama nie chciała z niego korzystać. 


Lakiery do Paznokci – oparte na bezpiecznych formułach na bazie wody. Neutralne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Dzięki innowacyjnej formule lakieru, usunięcie lakieru odbywa się bez użycia acetonu, metodą peel-off (zdejmowane z paznokcia jak naklejka).


Błyszczyk do  ust – finezyjne, transparentne, eksplodujące iskrzącymi drobinkami, w magiczny sposób ukraszą i ochronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi usta małej Baletnicy. 5 soczystych, smakowicie pachnących odcieni pobudzi fantazję oraz zauroczy parabolą galaktycznych gwiazdek. Błyszczyki TuTu z pewnością sprawią, że na buziach naszych pociech zagości błyszczący uśmiech .


Całość tworzy niesamowitą zabawę dla dziewczynek. Taki domek to na pewno ciekawy pomysł na prezent na różne okazje (urodziny czy święta). Domek po wyjęciu zawartości staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką. Kosmetyki z Kolekcji TuTu to produkty hipoalergiczne. Nie wykazują właściwości alergizujących i drażniących. Są w 100% bezpieczne dla Dzieci od 3 roku życia. Nie posiadają żadnych żrących chemikaliów i toksycznych składników. Wszystkie kosmetyki TuTu produkowane są w Polsce. Oprócz domku, którym Oliwia się bawi i jeszcze go nie rozwaliła w zestawie znalazłyśmy koronę, uśmiech dziecka gwarantowany ! Polecam. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger