Pielęgnacja dziecka z Bebble.

Uwielbiam wieczorny rytuał w postaci kąpieli córki, testowałyśmy żel do kąpieli, której recenzję możecie przeczytać TU. Ważna jest również pielęgnacja dziecka po kąpieli i kosmetyki Bebble świetnie się do tego nadają. 


Body cream (krem do ciała) - produkt zamknięty jest w tubce o pojemności 150 ml z zamknięciem na "klik". W pierwszej chwili myślałam, że to krem do twarzy, a to się okazuje, że to krem do ciała. Fajne jest to o tyle, że można zabrać produkt ze sobą. Wszystkie takie produkty do ciała mam w opakowaniu z pompką, a zawsze się boję, że mi się wyleje i zabrudzi inne rzeczy. Kosmetyk ładnie pachnie, jest wydajny i dobrze się rozprowadza po ciele. Konsystencja jest lekka, a kolor kremu biały. 
Body milk (mleczko do ciała) - w przypadku tego kosmetyku również zamknięcie jest na "klik", opakowanie plastikowe o pojemności 200 ml . Mleczko szybko się wchłania i zapewnia dziecku doskonałe nawilżenie. Dodatek pantenolu działa kojąco i chroni delikatną skórę. Tego mleczka to nawet sama używałam chociażby na nogi, były gładkie i miękkie. Bardzo fajny produkt, który sprawdził się u nas rewelacyjnie. 
Facial cream (krem do twarzy) - produkt ma pojemność 50 ml i jest zamykany na "klik". Krem jest uniwersalny i do codziennego użytku. Formuła kremu jest bogata w naturalne olejki , które wzmacniają ochronę skóry i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
Kosmetyki są przeznaczone od narodzin dziecka. Mają bardzo ładną grafikę, nie uczulają i dbają o to, aby skóra Waszego dziecka była nawilżona, gładka i miękka. Nam bardzo przypadły do gustu i stały się codzienną wieczorną pielęgnacją. Akurat kilka moich znajomych jest w ciąży, więc to będzie idealny prezent na narodziny dziecka. Pielęgnacja dziecka kosmetykami Bebble jest o tyle bezpieczna, że nie posiadają w sobie barwników, SLS, SLES, czy parabenów. Polecam przetestować jakikolwiek produktu z ich linii, a uwierzcie - zakochacie się i zostaną z Wami na dłużej te produkty, tak jak jest to w naszym przypadku. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger