Plastry do depilacji | Joanna

Kiedyś próbowałam różnych metod depilacji, aby znaleźć dla siebie tę odpowiednią. Odpadły u mnie na pewno elektryczne golarki i próbowałam swoich sił z woskiem w plastrach różnych firm. Plastry do depilacji ciała z woskiem. Doskonały efekt aksamitnie gładkiej skóry. 12 pojedynczych plastrów do depilacji nóg, pach i okolic bikini. Tubka z oliwką łagodzącą podrażnienia. Dzięki elastycznej formie plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i skutecznie usuwają zbędne owłosienie. Dołączona oliwka nie tylko zmywa pozostałości wosku, ale także działa na skórę kojąco i łagodząco. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się przez kilka tygodni. Plastry skutecznie usuwają włosy wraz z cebulkami. Łatwe i szybkie w użyciu, w warunkach domowych pozwalają osiągnąć profesjonalny efekt. Systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie. Przystosowane do depilacji całego ciała. Testowany dermatologicznie. Z plastrami miałam tyle przygód, że hoho. Od jednych dostałam uczulenia, po drugich nie widziałam żadnego efektu , więc sceptycznie podeszłam do tych plastrów firmy Joanna. Sekretem jest to, aby dobrze je rozgrzać w dłoni, ja poszłam na skróty i włączyłam suszarkę i grzałam je dzięki suszarce do włosów. Nie miałam większych problemów z pozbyciem się owłosienia na nogach, a dołączona do opakowania oliwka ukoiła ból po depilacji. 

Skład plastrów: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Cl:61565. 
Oliwka łagodząca: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citronellol.Te plastry do depilacji  twarzy bardzo mnie zaskoczyły, bo jeśli dobrze je rozgrzejemy i użyjemy to pozbędziemy się wąsika, zazwyczaj musiałam działać pesetą, a tutaj musiałam wyrywać minimalnie kilka włosków. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to do oliwki, ona po prostu się wylewa z opakowania, szkoda.  

Na koniec stwierdzam, że jeżeli chodzi o depilację ciała woskiem to u mnie taka forma odpada, ale bardzo fajnie się sprawdziły plastry do twarzy i na pewno przy nich zostanę, bo cena jest niewielka, plastry wydajne (ja je przecinam jeszcze na pół). 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger