Puder matujący w płynie | Bell Hypoallergenic.

Kosmetyki Bell nie przestają mnie zaskakiwać. Co rusz widzę na półkach coś nowego. Zwłaszcza, że teraz do Biedronki mam blisko to chętnie sięgam po nowości kosmetyczne. Tym razem totalnie zauroczyły mnie buteleczki z pudrem matującym w płynie, które miałam okazję testować. Widząc podkłady od Bell - Nude Liquid Powder, zadowoliła mi ich buteleczka. Forma aplikatora pipety nasuwa myśl, że podkład będzie płynny. Właśnie taki jest. Płynny, ale stabilny i nie lejący się gdzie popadnie - nie miałam problemu ze zrobieniem swatchy. Nie spływał z dłoni. Pojemność takiej buteleczki to 26 ml . Kolejnym pytaniem, które mi się nasunęło była gama kolorystyczna. 01 porclain to naprawdę porcelanowy kolor. Jest maksymalnie jasny, powiedziałabym nawet, że biały na tle innych. Wydaje mi się, że jeśli szukacie tak jasnego podkładu to spokojnie możecie po niego sięgnąć. Dla siebie obstawiałam środkowy odcień, 02 light beige. Dobrze, że użyłam go nie wychodząc z domu. Okazało się, że moje opalone ciało jest na tyle ciemne, że może powinnam sięgać po 03 natural, który w sztucznym świetle wydawał się delikatnie pomarańczowy. Trochę z obawą go nałożyłam i ładnie dopasował się do skóry, nie zostawiając pomarańczowej poświaty. Jednak najlepszy efekt uzyskałam łącząc ze sobą 02 i 03. Zmieszane w proporcji praktycznie 1:1 dały mi bliski ideałowi kolor.

Produkt idealny dla dziewczyn, które podobnie jak ja mogą mieć problem z dobraniem dla siebie idealnego koloru. Dzięki płynnej konsystencji te podkłady idealnie się ze sobą łączą. Wystarczy dosłownie chwila, aby zmieszać ze sobą kolory, które stworzą ten jeden idealnie pasujący do naszej cery. Dobra wiadomość też jest taka, że kolor z upływem czasu nie ciemnieje. Za to wielki plus ,bo niestety wiele podkładów, które miałam okazję używać mocno zmieniało swój kolor.

Kosztuje 29,99 zł i można go dostać na stronie internetowej marki oraz w Hebe czy Rossmannie. Nude Liquid Powder pozostawia na skórze bardzo naturalne matowe wykończenie. To produkt idealny dla właścicielek cery wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger