Wishlista | Dresslily

U Was za oknem też tak gorąco ?? U mnie tak . Nie da się wytrzymać. Wieczorem na chacie mam koło/ponad 30 stopni. Jeśli śledzicie mojego instagrama to wiecie, że dzień w dzień spędzam czas nad wodą, dzisiaj nie, bo mój do pracy pojechał . Póki co z Oliwią siedzimy w domu , ale jeszcze nie wiem jakie plany na popołudnie. 


Sklep Dresslily bardzo lubię, mają wiele ciekawych produktów. Osobiście sama nie wiem co mam wybrać dla siebie, bo za dużo tych propozycji. Chcę się podzielić z Wami moją wishlistą i produktami, które wpadły mi w oko. 
Pierwsza bluzka nawet dość ciekawa i mi się podoba, ale szkoda, że jest wykonana z poliestru. Chociaż czasem zamawiając ciuch poliester przychodziły fajne rzeczy i w dotyku nie było czuć, że to typowy poliester. Druga sukienka jest ma do wyboru aż cztery kolory i wykonana jest z nylonu. Piękne są te rzeczy do wystroju domu . Jestem fanką minimalizmu i widzę u siebie takie metalowe domki , chociaż jeszcze nie wiem co bym tam trzymała, ale mimo wszystko piękne, prawda? 
Przymierzam się właśnie do noszenia długich sukienek, ale nie wiem czy bym się dobrze w takich czuła, ale mam pewność, że zakryją wszystko to czego nie chcę pokazać. Dresslily oferuje nam naprawdę bardzo fajne ciuchy i nie tylko, ale trzeba umieć czytać etykiety. Co do ciuchów kiedy zamawiam staram się zamawiać z materiału bawełna albo żeby ciuch miał domieszkę bawełny. 


Use code " DLAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"DLAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " DLAnniversary " for all order with over 100USD save 12USD

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger