Aktywne serum do cery wrażliwej | Topestetic.

Lato przyszło ! Chociaż ja z tego powodu się nie cieszę za bardzo. Dla mnie zdecydowanie jest za gorąco, ale czas szybko leci i  mamy już sierpień. Moja cera w lecie jest tragiczna (najlepsza dla mnie zima!), przesuszona, od gorąca mnie całe ciało swędzi i AZS też robi swoje. Trafiłam na fajny produkt w sklepie internetowym Topestetic , a jest to aktywne serum do cery wrażliwej. Testuję kosmetyk już od około miesiąca, a moja skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona. Produkt dostajemy w kartonowym pudełku, po wyjęciu otrzymujemy plastikową tubkę o pojemności 50 ml zakończona wygodną pompką ułatwiającą wydobycie serum. Moją uwagę przyciągnęła również zatyczka, która jest wykonana z jakościowo lepszego plastiku. Całość prezentuje się bardzo ładnie bez zbędnych grafik , są tylko napisane najważniejsze informacje (w języku angielskim). Ktoś kto nie zna tego języka to najlepiej szukać informacji na stronie Topestetic. Ciekawą sprawą w tym kosmetyku jest kolor serum, bo jest on koloru niebieskiego. Niezłe było moje zdziwienie jak pierwszy raz nacisnęłam pompkę, aby wydobyć kosmetyk.

Konsystencja jest bardzo lekka, produkt wchłania się około 5 sekund. Pomimo, że gdy wydobędziemy serum jest on koloru niebieskiego to rozcierając go po twarzy momentalnie staje się przezroczysty.


Ekstrakty roślinne z aloesu, kory miodli indyjskiej i czerwonej algi działają na skórę łagodząco oraz nawilżająco. Ceramidy to składnik występujący naturalnie w skórze i gwarantujący jej odpowiednie nawilżenie i elastyczność. Ceramidy zawarte w produktach kosmetycznych uzupełniają naturalne braki tego składnika w skórze, gwarantując jej tym samym jędrność i nawilżenie. Kompleks REDENESIA LS preciwdziała skutkom stresu oksydacyjnego i spowalnia proces starzenia się skóry.

Aktywnego serum Cell Fusion C używam od końca czerwca. Moja cera stanowczo się poprawiła, jest jędrniejsza i złagodziła podrażnienia wynikające z czynników zewnętrznych jak i różnych kosmetyków, które mnie uczulały. Pomimo tego, że serum ma pojemność 50 ml (a cena to 180 zł) to jest naprawdę bardzo wydajny. Mi wystarczy jedna pompka (i to wcale nie pełna,bo nie naciskam jakoś mocno), aby wysmarować sobie całą twarz. Producent zaleca stosowanie kosmetyku dwa razy dziennie - rano i wieczorem, ale nie zawsze pamiętam o tym. Pomimo tego stosuję serum codziennie - czasem tylko rano, czasem dwa razy dziennie i jeszcze go mam. Niestety nie jestem w stanie ocenić ile produktu mi ubyło, bo tego nie widać, nawet podnosząc opakowanie nie jestem w stanie tego zweryfikować, zobaczymy kiedy mi się skończy, ale serum do cery wrażliwej z Topestetic był używany cały miesiąc (lipiec), końcówka czerwca + te 9 dni z sierpnia i jeszcze go mam. Pomimo ceny polecam go osobom, które mają naprawdę wrażliwą cerę i ciężko im dobrać odpowiedni kosmetyk pod siebie. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger