Puder matujący | Debby

Jakiś czas temu przyszła do mnie paczka z kosmetykami firmy Debby , z tego co się orientuje jest to nowość na polskim rynku, więc z wielką chęcią zabrałam się za przetestowanie. Zdecydowanie moim faworytem stał się puder matujący

Matujący puder Powder Experience marki Debby ma za zadanie matować skórę i zapobiegać jej błyszczeniu. Ma on biały kolor, ale na skórze w ogóle go nie widać. Ja używam go na podkład i nakładam go pędzlem, a bardzo fajnie i łatwo da się go nałożyć na całą twarz. Nie ma co się bać, że przesadzimy z ilością, a nawet jeśli, to łatwo można pozbyć się jego nadmiaru innym pędzlem. Bardzo spodobał mi się efekt jaki tworzy ten puder na twarzy. 


Bardzo wygładza skórę, jest ona bardziej jednolita, pory nie są aż tak widoczne co mi się bardzo podoba, ponieważ mam problem w tym aspekcie, więc ten puder świetnie się spisał pod tym względem. Tą gładkość czuć także w dotyku, skóra jest fajnie "wyrównana". Puder spisuje się również dobrze przy matowieniu skóry. Nic mi się nie świeci, ani nos, ani czoło. I co ciekawe ten mat utrzymuje się praktycznie cały dzień. Jestem z niego bardzo zadowolona.


Opakowanie jest okrągłe i solidnie wykonane, przód jest przezroczysty, więc widzimy jaki to jest kosmetyk (Debby w swojej ofercie ma jeszcze róż i bronzer) i widzimy ile nam ubywa pudru. Na powierzchni kosmetyku jest wytłoczona nazwa firmy. Kosmetyk prezentuje się ładnie i kosztuje 30,99 zł. Kosmetyki z tej firmy dostępne są w drogerii Super-Pharm. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger