Suchy szampon dla brunetek | Nivea

Co rusz Nivea wypuszcza kolejne nowości i tym razem padło na suchy szampon do włosów. Mamy do wyboru trzy warianty: dla blondynek, szatynek i brunetek. Ja oczywiście wzięłam ten dla brunetek. Z suchymi szamponami mam styczność już nie po raz pierwszy, ale niestety te spotkania były nieudane. Testowałam już kilka szamponów różnych firm i niestety - wszystkie mnie uczuliły . Po jednym suchym szamponie zmagałam się ponad tydzień ze strupami na głowie i wtedy powiedziałam sobie dość! Nie będę ich więcej testowała, ale przyszedł czas na test z Nivea i stwierdziłam, a co mi tam - przetestuję. Podoba mi się, że trafiła mi się akurat niebieska wersja, uwielbiam ten kolor i uważam, że wygląd opakowania jest obłędny . Suchy szampon aplikujemy na włosy, zwłaszcza u nasady, by je odświeżyć, podnieść, albo w podróży, gdy nie zawsze jest możliwość ich umycia. 

Suchy szampon dla brunetek 3w1 ma za zadanie odświeżyć włosy, delikatnie je oczyścić nie podrażniając skóry głowy. Nie pozostawia na włosach resztek produktu.
Szampon został zamknięty w butelce o pojemności 200 ml , jednak dostępna jest również mniejsza wersja (100ml). Suchy szampon posiada wygodny atomizer, aby równomiernie nałożyć produkt na włosy. Szata graficzna również jest ciekawa i przyciąga uwagę. Produkt aplikujemy 30 cm od włosów. Po aplikacji delikatnie wmasowujemy kosmetyk we włosy, dzięki czemu są natychmiast odświeżone i odbite od nasady. Ten szampon mnie nie uczulił dzięki czemu stał się moim ulubieńcem wśród suchych szamponów. Taki produkt naprawdę czasem ratuje nam "skórę" i choć wcześniej nie byłam przekonana , no bo jak to nie mieć czasu na umycie głowy tylko wspomagać się suchym szamponem to jednak wiem, że wypadki chodzą po ludziach tak jak u mnie był pewien okres, że odcięli nam dopływ wody na kilka dni, bo coś robili i to była po prostu masakra. Zapach produktu jest również miły i nienachalny , mi się podoba, mój chłopak myślał, że wypsikałam się perfumem. ;) 

Szampony od sierpnia będą do kupienia w sklepach Rossmann. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger