Żel chłodzący do nóg | Gorvita

Przez te upały czuję się jakbym dalej była w ciąży, bo po całym dniu nogi mam opuchnięte i bolą, ale to chyba efekt biegania i stania po 8h dziennie + praca + dziecko i ciągle coś. Dlatego naprzeciw wyszedł mi żel chłodzący do nóg firmy Gorvita. 


Żel znajduje się w tubce zamykanej na klik, na odwrocie znajdują się najważniejsze informacje- skład, data przydatności, przeznaczenie, działanie itp. 
Produkt jest żelowy, lekko jakby się rozpływa pod wpływem ciepła ciała. Ma zapach delikatnie mentolowo- ziołowy. Nie drażni nosa, nie jest intensywny. Plusem jest brak jakiejkolwiek lepkiej, nieprzyjemnej czy tłustej warstwy.


Działanie chłodzące nie jest mocne. Jest dość delikatne, subtelne. Jednak w kilka minut po posmarowaniu nóg możemy odczuć wyraźną ulgę. Nogi są lżejsze, odciążone. Ciężar i zmęczenie znika. Ból szybko mija i ustępuje. Ten żel stał się moim codziennym rytuałem - wieczornym oczywiście. Produkt świetnie łagodzi ból mięśni nóg oraz zakwasy. Gwarantowany relaks! Wystarczy tylko jeden raz nasmarować nogi, aby poczuć znowu lekkość, jest więc bardzo wydajny. Żel stosuje również moja sąsiadka, której puchną lekko nogi. Po nasmarowaniu nóg i potrzymaniu ich w pozycji krzesełkowej na leżąco opuchlizna znika bardzo szybko. 

Składniki ( INCI):
 Aqua, Propylene Glycol, Castanea Sativa Extract, Arnica Montana Extract, Ginkgo Biloba Extract, Ruta Graveolens Extract, Melilotus Officinalis Extract,Glycerin,Carbomer, Triethanolamine, Paraffinum Liquidum, Etylexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl- 3 - Methylglucose Distearate, Allantoin, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, DMDM Hydantoin, Menthol


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger